100% Vitamini od Tymbarku – bez dodatku cukru

Tymbark – by spełniać oczekiwania wszystkich, którzy uwielbiają Vitamini za smak i właściwości – zmienia się na lepsze! Soki z owoców i marchwi są teraz dostępne bez dodatku cukru i mają nową szatę graficzną.

Vitamini to jedna z czołowych propozycji na rynku soków owocowo-marchewkowych dla dorosłych. Marce ufają kobiety, które chcą dbać na co dzień o siebie oraz swoich najbliższych. To właśnie z myślą o nich Tymbark zmienił portfolio swoich soków z owoców  i marchwi , jednocześnie podkreślając swoje zalety i skład na nowych opakowaniach.

 

Tymbark Vitamini jest teraz bez dodatku cukru, za to z cennymi witaminami! Oferta została dopracowana tak, by zapewniać doskonały smak i skład. Jej gamę tworzą produkty dostępne w butelkach 1 i 0,3 l, o smakach: Jabłko-Marchew-Banan, Jabłko-Marchew-Brzoskwinia, Jabłko-Marchew-Malina, Jabłko-Marchew-Truskawka oraz Jabłko-Marchew. Dzięki marchewce dostarczają cennej dla skóry i cery witaminy A pochodzącej z Beta-karotenu, a dodatkowo zawierają witaminy C i E.

 

Wraz ze zmianą składu, zmieniły się także etykiety linii Vitamini. Nowoczesny design zapewnia przejrzystą komunikację i podkreśla to, co najważniejsze dla konsumentów.