Almette – wyprodukowano w Polsce

Serki twarogowe Almette powstają w Węgrowie – urokliwej miejscowości, położonej na pograniczu Mazowsza i Podlasia, w otulinie malowniczej rzeki Liwiec. To obszar o nieskażonej przyrodzie, który oferuje idealne warunki do produkcji zdrowej żywności. Piękne krajobrazy, zachwycające zakątki, unikatowe tereny – w nowej kampanii Almette możemy odkryć tajemnice „węgrowskiej krainy”.

 

 

 

 

 

Węgrów, na pograniczu Mazowsza i Podlasia. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, z nieskażoną przez cywilizację przyrodą. Polskie mleko, z którego wytwarzane są serki Almette, jest dostarczane głównie przez okolicznych rolników, z gospodarstw z Mazowsza i Podlasia.

 

 

 

 

Nowa kampania Almette to zaproszenie do odkrywania urzekającego piękna i tajemniczych zakątków „węgrowskiej krainy”.

 

 

 

 

Wobec wyjątkowych walorów Węgrowa i okolic nie sposób przejść obojętnie – zwłaszcza, gdy naszymi przewodniczkami zostają dwie tak niezwykłe bohaterki. Nela Zawadzka, której talent wokalny porwał widzów „The Voice Kids”, z pasją i radością oprowadza po swoim rodzinnym, ukochanym Węgrowie. Wspólnie z nią doznać możemy odrobiny magii, którą skrywa m.in. czarodziejskie lustro czarnoksiężnika Jana Twardowskiego i zachwycić się porywającymi widokami z Sowiej Góry, na wijącą się wśród łąk rzekę Liwiec. Mariola Zenik – siatkarka ze słynnej, mistrzowskiej drużyny „Złotek”, przekonuje, że Węgrów to najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Ma tu swoje ukochane zakątki, w których w pełni można poczuć jedność z naturą. Poruszające krajobrazy, wspaniała przyroda, unikatowe zabytki, intrygujące legendy… Węgrów i okolice z całą pewnością są warty odkrycia!

 

Na potrzeby kampanii „Almette – wyprodukowano w Polsce” powstały materiały video z udziałem Neli Zawadzkiej i Marioli Zenik.