ArbuzoveLove od Kubusia

Kubuś wprowadził nowe, arbuzowe smaki w dwóch liniach produktów. W ofercie Play! Woda&Owoce pojawił się wariant jabłko-arbuz-czereśnia, a druga nowość to arbuzowy Kubuś Waterrr.

Dynamiczny wzrost popularności smaku arbuzowego świadczy o jego dużym potencjale. Dzieci chętnie po niego sięgają, a rodzice z chęcią dają go swoim pociechom. Kubuś wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dlatego w jego ofercie pojawiły się produkty Kubuś Play! Woda&Owoce oraz Kubuś Waterrr właśnie o tym smaku.

 

Play! Woda&Owoce Jabłko-Arbuz-Czereśnia dołącza do pozostałych standardowych propozycji łączących soki owocowe z wodą, oferując pyszny smak arbuzowy – specjalnie z myślą o dzieciach – oraz maksymalnie prosty skład bez dodatku cukru, bez barwników i bez konserwantów, by sprostać oczekiwaniom rodziców. Dzięki praktycznej butelce z dzióbkiem produkt może towarzyszyć dziecku wszędzie!

Arbuzowy team zasila również Kubuś Waterrr, który dzięki zwiększonej zawartości soku owocowego do 20% i niezmiennej recepturze bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego i bez barwników, gwarantuje fantastyczny smak i orzeźwienie. Do uwielbianych przez dzieci grafik ze zwierzętami morskimi na etykietę dopłynął rekin młot. Wygodne opakowanie i korek niekapek zapewniają dobrą i bezpieczną zabawę w każdych warunkach. Ahoj, przygodo!