skip to Main Content
Autentycznie Wybitna Oranżada Hellena Zero Cukru

Autentycznie wybitna Oranżada Hellena Zero Cukru

Do oferty marki Hellena dołączyła Oranżada Hellena Zero Cukru. Nowość, oferowana w trzech pojemnościach, jest dostępna w sprzedaży od początku 2021 r.

 

Od 2021 Oranżada Hellena oferuje swój sztandarowy napój również bez dodatku cukru. Nowa Oranżada Hellena Zero Cukru jest wybitna – dzięki doskonale dopracowanej recepturze, zachowuje oryginalny, landrynkowy smak, z którym kojarzona jest marka. Gwarantuje radość i niezapomniane beztroskie chwile.

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, trendy konsumenckie i wprowadzenie opłaty cukrowej rozszerzamy asortyment o Oranżadę Hellena bez zawartości cukru. Co istotne, eliminacja cukru nie powoduje zmiany charakterystycznego, niepowtarzalnego dla marki smaku. Naszej nowości zapewnimy maximum wsparcia w mediach i punktach sprzedaży detalicznej

– informuje Magdalena Koszela, Senior Brand Manager w Colian Sp. z o.o.

 

Napój jest idealny dla diabetyków i osób dbających o linię. Nie zawiera cukru, a jego wartość kaloryczna produktu wynosi zaledwie 1 kcal na 100 ml. Charakter i funkcje napoju podkreśla czarny pasek z białym napisem „ZERO CUKRU” dodany do rozpoznawalnego designu etykiet Oranżady Hellena.

 

Oranżada Hellena Zero Cukru jest oferowana w rodzinnych butelkach o pojemności 0,85 l i 1,25 l, a także w wariancie impulsowym 0,4 l.

Back To Top