Batony Michaszki – nowe formaty czekoladowych cukierków

Mieszko wchodzi w nową kategorię produktową – batony, rozwijając jedną z najlepiej rozpoznawalnych linii – Michaszki. Batony będą dostępne w sprzedaży od września 2018 roku.

Jak pokazują badania GFK Polonia, niemal każdy z nas jest konsumentem słodyczy impulsowych, z czego zdecydowana większość, bo aż 85% wybiera właśnie batony.

Po bardzo czekoladowych cukierkach z orzechami w opakowaniach 220g i 260g, cukierkach w luzie, chrupiącym waflu Michaszki, przyszedł czas na batony Michaszki Junior Milky i Michaszki Crunchy  – kieszonkowe warianty do smakowania w różnych częściach dnia.

* Michaszki Crunchy 40g,, cena rekomendowana: 1,40zł – cena rekomendowana może się różnić w zależności od poszczególnych sklepów

**Michaszki Junior Milky 28g, cena rekomendowana: 1,10zł – cena rekomendowana może się różnić w zależności od poszczególnych sklepów


Mieszko to polska marka czerpiąca z ponad 100-letniej tradycji cukierniczej. Specjalizuje się w produkcji czekoladowych pralin i karmelków.

Słodycze produkuje w Raciborzu, gdzie zlokalizowane są fabryki Mieszko, ale wyroby znane są nie tylko Polakom. Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach w ponad 60 krajach.

źródło: informacja prasowa Mieszko