Baw i ucz się z Kubusiem

Kubuś pamięta o wszystkich dzieciach, szczególnie w taki dzień, jak ich święto! Z okazji Dnia Dziecka marka przygotowała dla najmłodszych mnóstwo wartościowych niespodzianek – ponad 20 audiobooków, 10  bajek, 10 gier edukacyjnych i zupełnie nowe, wpadające w ucho piosenki!

Wszystkie nowości od Kubusia na Dzień Dziecka zostały przygotowane z myślą o najmłodszych. W kolekcji Kubusiowych audiobooków pojawiły się klimatyczne dobranocki, które ułatwią dzieciom zasypianie, nowe przygody Detektywa Ząbka, a także historie o chronionych gatunkach zwierząt. Wszystkie audiobooki zostały przygotowane we współpracy ze Storytel.

 

Kubuś przygotował dla dzieci absolutną nowość – serię wartościowych animowanych bajek „Przygody misia Kubusia”. Opowieści o Kubusiu i jego przyjaciołach pokazują i uczą, m.in. dlaczego trzeba dbać o najmniejsze zwierzęta, jak nadać drugie życie przedmiotom, a także jak zachować bezpieczeństwo nad wodą.

 

Przyjaciele Kubusia pojawiają się również w nowych, wpadających w ucho piosenkach. Kubuś śpiewa o tym, jak dbać o przyrodę i jak oszczędzać ograniczone zasoby naturalne. Dodatkowo wśród piosenek znalazła się również jedna edukująca najmłodsze dzieci, jak myć ząbki – trwająca dokładnie tyle czasu, ile powinna zajmować higiena jamy ustnej!

 

Całość dopełniają edukujące gry – nie tylko promują ekologiczne zachowania (m.in. oszczędzanie wody lub recykling), ale także ćwiczą pamięć, spostrzegawczość i uczą kodowania.

 

Po dawkę wartościowej rozrywki, sygnowanej łapką Kubusia zapraszamy do Bezpiecznej Strefy na stronie kubus.plhttps://kubus.pl/dziecko/.