Bezalkoholowa nowość Okocim. Orzeźwiająca propozycja już na rynku

Wraz z nadchodzącym sezonem wiosenno-letnim Okocim rozszerza owocową ofertę swoich bezalkoholowych piw o nowość – Okocim Granat z Maliną 0,0%. Orzeźwiająca, słodko-kwaśna propozycja smakowa, jest już dostępna w sprzedaży.

 

Jak wskazują badania, segment smakowych piw bezalkoholowych rośnie z roku na rok. Tegoroczna innowacja smakowa Okocim to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy stale poszukują nowych, ciekawych połączeń. Idealnie zbalansowana, słodko-kwaśna propozycja łączy dwa owoce: soczystą malinę i egzotyczny granat. Sprawdzi się w czasie spotkań w gronie przyjaciół lub po prostu wtedy, gdy mamy ochotę napić się czegoś pysznego i orzeźwiającego.
Owocowy smak, maksimum orzeźwienia
Okocim Granat z Maliną 0,0% to kolejna pozycja w portfolio piw bezalkoholowych marki Okocim. Delikatna cierpkość granatu podbija efekt orzeźwienia i dodaje energii, a malina dostarcza piwu słodyczy. Połączenie ze sobą tych owoców pozwoliło uzyskać unikalną kompozycję i idealnie wyważyć smaki.
– Bezalkoholowe warianty Okocim są świetnie oceniane przez konsumentów czego dowodzą m.in. medale zdobyte w konkursie Chmielaki. W 2022 zdobyliśmy złoto dla wariantu Mango z Marakują 0,0% i srebro dla wariantu Limonka z Miętą 0,0%. Jest to dla nas sygnał, że oferujemy piwa nie tylko bardzo dobrej jakości, ale także w wyjątkowych smakach. Jesteśmy pewni, że nowa kompozycja również zdobędzie uznanie konsumentów 
– mówi Agnieszka Podgórska, Senior Brand Manager marki Okocim.
Pojawienie się na rynku Okocim Granat z Maliną 0,0% jest wsparte komunikacją na opakowaniach, w gazetkach i punktach sprzedaży. Piwo dostępne jest od marca w butelkach zwrotnych o pojemności 0,5l oraz w puszkach 0,5l i 4 pakach.