Biedronka 2.0 zawitała do Dębicy

W piątek, 16 listopada br., o godz. 6:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Dębicy, przy ul. Kościuszki 36. Placówka odpowiada najnowszym standardom sieci i jest stworzona w koncepcie Biedronka 2.0.

Sala sprzedaży placówki wynosi ok. 700 m2. W sklepie działa 5 kas, w których można dokonywać płatności gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem, korzystając z aplikacji mobilnej swojego banku. Placówka oferuje klientom przestronny parking, na którym przewidziano 76 miejsc postojowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

Placówka przy ul. Kościuszki została zaprojektowana według konceptu Biedronka 2.0. Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: w sklepie wydzielane są odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, oznaczone zostają także moduły z artykułami promocyjnymi – mówi Rafał Pytko, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za nowy sklep Biedronka w Dębicy.

Wyposażenie sklepu zostało oparte o nowe technologie: przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan. Zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań wpływa na komfort zakupów, a jednocześnie przyczynia się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka.

Z okazji otwarcia przygotowano degustacje słodkich przekąsek oraz wyjątkowo lubiane przez dzieci malowanie twarzy. Klienci mogą także skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na wybrane produkty spożywcze i przemysłowe, która obowiązywać będzie od 16 do 23 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.

źródło: informacja prasowa Biedronka