Biedronka otwiera swój pierwszy Outlet

Biedronka otwiera swój pierwszy outlet, który już od 12 lipca br. będzie czynny w Poznaniu. Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki w niższych cenach.

Outlet sieci Biedronka to nowy format sklepu, w którym oferowane będą setki produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30% do nawet 80%, a lokalizacja będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 21.00 oraz w niedziele handlowe od 9.00 – 20.00.

Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Jakub Klimczak, starszy manager sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklepy w tym regionie.

Wśród aktualnych promocji znalazły się produkty takie jak: zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury multimedialnej czy myszy optycznej) w cenie 24,99 zł/zest. (50% taniej), pomocna przy przygotowywaniu letnich przysmaków wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. (25% taniej), a także przydatny podczas porządków w domu mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł/zest. (50% taniej). Fani majsterkowania znajdą w outlecie narzędzia, które uzupełnią domowy warsztat, a także szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego w wyjątkowo niskich cenach. Promocyjna oferta produktów obowiązuje wyłącznie w Outlecie sieci Biedronka w Poznaniu.

 

źródło: informacja prasowa Jeronimo Martins