Biedronka unowocześniła sklep w Ozimku

W czwartek, 26 lipca br. został otwarty po remoncie sklep Biedronka przy ul. Sportowej 1A w Ozimku. Z tej okazji dla klientów przygotowano liczne atrakcje oraz specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach, która obowiązywać będzie do 1 sierpnia br.

Celem przeprowadzonych w placówce w Ozimku prac modernizacyjnych było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny. W placówce zostało zamontowane nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły także montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Warto zwrócić uwagę również na to, że zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka.

Remont sklepu przy ul. Sportowej w Ozimku wpisuje się w nasze plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W pierwszym półroczu 2018 roku wyremontowaliśmy 87 sklepów i planujemy kolejne modernizacje. Wprowadzane w sklepach rozwiązania modernizacyjne i zmiany layoutu wpływają na ich atrakcyjność, podkreślają jakość proponowanej oferty, a także podnoszą komfort zakupów. Wszystko po to, by w najwyższym stopniu spełniać oczekiwania naszych klientów i pozytywnie zaskakiwać ich udogodnieniami – mówi Roman Krzyszczuk, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Ozimku.

W dniu otwarcia klienci mogą wziąć udział w prowadzonej przez baristów degustacji kawy oraz słodyczy. Z myślą o najmłodszych przygotowano liczne atrakcje: malowanie twarzy, bańki mydlane, a także zabawy z chustą Klanza oraz gry i konkursy przy muzyce.

źródło: informacja prasowa Jeronimo Martins