Biedronka wydłuża godziny otwarcia w czasie czerwcowego długiego weekendu

W poprzedzającą Boże Ciało środę 2 czerwca blisko 2200 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych w godzinach od 6:00 do 23:00 lub dłużej.

Dzięki wydłużeniu godzin pracy sklepów ruch klientów zostanie rozłożony na dłuższy czas, umożliwiając dokonanie zakupów w bezpieczniejszy sposób.
Z wtorku na środę ponad 100 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych całą dobę. Blisko 2 200 placówek na terenie całej Polski przyjmie klientów w środę 2 czerwca co najmniej do godziny 23:00. W czwartek 3.06 sklepy sieci Biedronka pozostaną zamknięte. Natomiast w piątek 4 czerwca, aż 50 placówek otworzy się już chwilę po północy.

Biedronka z okazji długiego weekendu szykuje jak zawsze atrakcyjne promocje i  wydłuża godziny pracy sklepów. Robimy to, by klienci mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo korzystając ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty

Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

 

Warto pamiętać, że z okazji długiego weekendu Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla miłośników złocistego trunku. 1 czerwca – gratis otrzymamy 9 piw Hardmade za zakup 9 butelek tej marki, natomiast kolejnego dnia akcji tj. 2 czerwca możemy dostać za darmo 10 butelek Carlsberga, o ile kupimy ich tyle samo. Maksymalny dzienny limit darmowych piw przypadający na kartę Moja Biedronka wynosi 9 sztuk 1 czerwca oraz 10 sztuk 2 czerwca.