Biedronka baner

Biedronka z ofertą na Barbórkę

225 sklepów na terenie Górnego Śląska z atrakcyjnymi ofertami na wuszt, gumiklyjzy, mięso mielone na karminadle, francki i kreple to prawdziwa gratka dla klientów na Barbórkę. W zeszłym roku akcja barbórkowa Biedronki cieszyła się dużym zainteresowaniem – Ślązacy zakupili mięso mielone, z którego można było przygotować 192 tys. kotletów mielonych.

Województwo śląskie to 4,5 mln mieszkańców, w tym 2,3 mln kobiet i 2,1 mln mężczyzn. Wśród nich wielu jest miłośników typowo śląskich potraw. Biedronka w 225 sklepach wprowadziła dla nich specjalną ofertę.

W zeszłym roku klienci chętnie korzystali z barbórkowej oferty specjalnej Biedronki. W sumie w sklepach nią objętych, przez wszystkie dni obowiązywania, kupili mięso mielone, z którego można było przygotować 192 tys. kotletów mielonych (karminadli). Chętnie sięgano też po kluski śląskie (gumiklyjzy) – 6 tys. rodzin postanowiło zaoszczędzić czas i zakupić je w Biedronce. Na deser wybierano pączki (kreple) Słodka Kraina – kupiono ich 79 tysięcy, czyli mógłby je zjeść każdy mieszkanie Mysłowic, a jeszcze trochę by zostało.

 

źródło: materiały prasowe