Captain Jack z kolejnym wariantem – Cuba Libre

Captain Jack, marka piwa o smaku rumu oferowana przez Kompanię Piwowarską, rozszerzyła portfolio o kolejny wariant – Cuba Libre. Piwo o smaku popularnego drinka trafi do sklepów w marcu, równocześnie wystartuje szeroko zakrojona kampania wspierająca sprzedaż.

Karaiby to fantastyczne źródło inspiracji, a Captain Jack czerpie z niego pełnymi garściami. Tym razem sięgnął po połączenie smaku karaibskiego rumu i napoju-ikony popkultury rodem z USA, które świat zna pod nazwą popularnego koktajlu Cuba Libre.

 

– Spotkania, imprezy, wyjścia ze znajomymi – tego wszystkiego bardzo nam brakowało podczas minionych miesięcy. Mamy nadzieję, że w tym roku choć trochę nadrobimy stracony czas – za sprawą niejednej kapitalnej imprezy, w towarzystwie nowego wariantu Captain Jack. Cuba Libre w naszej pirackiej wersji to doskonały smak drinka, 6% alkoholu i intrygujący wygląd. Dzięki niemu zabawa i przygoda mogą nabrać zupełnie nowego charakteru

mówi Izabela Ciupińska, odpowiedzialna za markę w Kompanii Piwowarskiej.

 

Wraz z pojawieniem się na sklepowych półkach nowego wariantu Captain Jack ruszy ogólnopolska kampania, w ramach której zaplanowano emisję spotu TV, silną obecność w mediach społecznościowych, na platformie Spotify i serwisach VoD oraz wyróżniające się materiały w punktach sprzedaży. Ponadto marka zaangażuje do współpracy znanych liderów opinii, aktywnych w social mediach.

 

Cuba Libre to już trzeci wariant pod banderą Captain Jack. Marka zadebiutowała w ofercie Kompanii Piwowarskiej we wrześniu 2018 r., zaś rok później do załogi dołączył Captain Jack Pirate Orange, piwo o smaku rumu i pomarańczy. Captain Jack Cuba Libre będzie dostępny w butelce bezzwrotnej o pojemności 400 ml z odkręcanym kapslem. To wygodne rozwiązanie docelowo znajdzie się we wszystkich wariantach piwa o smaku rumu.