skip to Main Content
Carlsberg Polska Partnerem Piłkarzy Ręcznych Wisły Płock Na Kolejny Rok

Carlsberg Polska partnerem piłkarzy ręcznych Wisły Płock na kolejny rok

  • Piwo

Carlsberg Polska, właściciel trzech polskich browarów, w tym Browaru Kasztelan w Sierpcu, ponownie został partnerem Wisły Płock w piłce ręcznej.

 

Płocka drużyna piłki ręcznej powstała w 1964 roku. Zespół jest 7-krotnym mistrzem Polski, 10-krotnym oraz aktualnym triumfatorem Pucharu Polski, a także wielokrotnym i czołowym reprezentantem naszego kraju w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

 

– Jesteśmy dumni, że wspieramy jeden z najbardziej zasłużonych klubów piłki ręcznej w Polsce – komentuje Roman Janiszewski, Manager Obszarów Sprzedaży z Carlsberg Polska. – jesteśmy mocno związani z naszym regionem, a co za tym idzie także z drużyną Wisły Płock. Cieszymy się, że wspólnie będziemy mogli nadal świętować fantastyczne sukcesy drużyny, nie tylko na arenie polskiej, ale także międzynarodowej. Szczypiornistom z Płocka życzymy samych dobrych emocji oraz osiągnięcia celów sportowych, w tym awansu do upragnionego „Final Four” Ligi Mistrzów – dodaje Agata Koppa, Dyrektorka ESG i Corporate Affairs w Carlsberg Polska.

 

W wyniku sfinalizowanej umowy, współpraca między Carlsberg Polska, a sekcją piłki ręcznej Wisły Płock potrwa do końca sezonu 2023/2024.

Back To Top