ChaiKola Zero

ChaiKola Zero z Wild Grass – lekko gazowany napój łączy relaksującą moc ekstraktów yerba mate oraz herbaty (Chai) i prawdziwy smak orzeszków kola (Kola) dodatkowo wzbogacony naturalnymi aromatami cynamonu, imbiru i goździków. Napój nie zawiera glutenu i jest odpowiedni dla wegetarian oraz wegan. Dzięki wykluczeniu cukrów napój może być spożywany także przez diabetyków. Srebrny medlaista w kategorii Napój gazowany w konkursie Good Drink – debiuty 2018.


Good Drink, to konkurs, w którym wyłaniane są najciekawsze nowości dedykowany jest zakładom spożywczym z całej Polski, które dynamicznie przyczyniają się do rozwoju trendów na rynku napojowym.
Celem konkursu Good Drink – debiuty 2018 była promocja dobrych napojów oferowanych na polskim rynku oraz prezentacja najciekawszych rozwiązań w zakresie opakowania i sensoryki produktu. Arbitrzy skupili się również na innowacjach, zarówno w samym produkcie jak i jego opakowaniu. W czasach, kiedy moda dynamicznie ulega zmianom, to właśnie debiuty rynkowe są najlepsze z najlepszych. Pełne wyniki konkursu dostępne są na stronie www.goodcontest.pl