Chrupiące nowości HELIO Natura na Nowy Rok

Na pożegnanie starego roku i powitanie nowego, firma HELIO wprowadza do swojej bakaliowej kolekcji – oryginalne, chrupiące nowości HELIO Natura: PIECZONE MIGDAŁY, NERKOWCE i PESTKI DYNI. To imprezowe HITY na nadchodzący NOWY ROK, które idealnie sprawdzą się podczas karnawału… Bo niezależnie od tego, czy spędzimy ten czas z przyjaciółmi czy z rodziną, warto postawić na smak i zdrowie, a naturalne bakalie HELIO Natura idealnie wpisują się w plan zdrowego odżywiania na 2021 rok!

Nowe przekąski HELIO Natura wyróżnia wyjątkowy, naturalny smak i brak dodanego tłuszczu! Są wyjątkowo aromatyczne i chrupkie, w dodatku pełne cennych wartości odżywczych.

 

MIGADŁY PIECZONE HELIO Natura nie zawierają soli i tłuszczu, podobnie jak najsmaczniejsze orzechy świata – NERKOWCE PIECZONE. Z kolei PESTKI DYNI zostały uprażone i delikatnie oprószone solą morską. Nowe, chrupiące przekąski HELIO Natura są skarbnicą cennych witamin z grupy B oraz składników mineralnych, tj. fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź…

 

Oryginalne, smaczne i zdrowe PIECZONE MIGDAŁY, NERKOWCE i PESTKI DYNI z linii bez konserwantów HELIO Natura świetnie sprawdzą się w naszym codziennym planie dnia! To naturalnie doskonałe przekąski w wygodnym i poręcznym opakowaniu idealne do chrupania w pracy, w podróży, w domu. Po pieczone bakalie HELIO Natura możemy sięgać ze smakiem podczas oglądania TV, czytania książek czy grania w popularne planszówki lub gry wideo… To świetne imprezowe hity HELIO niezastąpione także podczas Sylwestra i karnawału! Warto o nich pamiętać również w Walentynki, bo dzięki zawartości m.in. cynku- migdały, nerkowce i pestki dyni są cenionymi, naturalnymi afrodyzjakami. Dlatego niezależnie od tego, co robisz na co dzień, czy myślisz o… niebieskich migdałach, czy twardo stąpasz po ziemi – z nowymi chrupiącymi przekąskami HELIO Natura naturalnie i ze smakiem zadbasz o swoje zdrowie w Nowym 2021 Roku!