Co na śniadanie je… sędzia piłkarski?

Najpiękniejsza sędzia piłki nożnej na Świecie – jak nazywają ją media – to kolejny gość cyklu Naturalne Poranki, który prowadzi w tym sezonie firma Tarczyński. W rozmowie z Tomaszem Jakubiakiem – ambasadorem marki – opowiada o tym, jak wygląda dieta zawodowego arbitra piłkarskiego i jakie miejsce zajmują w niej produkty mięsne.

 

Tomek Jakubiak ma w zwyczaju wypytywać swoich gości nie tylko o ich kulinarne inspiracje, ale także o styl życia i codzienne zajęcia. Tak było i tym razem – w ogniu pytań znalazła się Karolina Bojar-Stefańska. To najbardziej znana polska sędzia piłki nożnej, a do tego kobieta ambitna i zorganizowana. Sędziowanie meczów to bowiem tylko jedna z jej aktywności. Jest byłą lekkoatletką i laureatką zawodów biegowych, natomiast na co dzień studiuje… prawo. Ma też za sobą występ na mównicy Sejmu Dzieci i Młodzieży w 2015 roku.

 

Jak dbać o zdrowe i naturalne posiłki, kiedy ma się tak napięty kalendarz? Karolina podzieliła się z Tomkiem specjalistycznymi wskazówkami z perspektywy zawodowego piłkarskiego arbitra. W tym zawodzie każdy posiłek – a przede wszystkim śniadanie – musi być odpowiednio zbilansowane. Ambasador marki Tarczyński podjął to wyzwanie i tym razem postawił na naturalne, białkowo-tłuszczowe śniadanie z wykorzystaniem świeżych warzyw, sera i Kiełbasy Suchej Krakowskiej z indykiem Tarczyński Naturalnie.

 

Linię Tarczyński Naturalnie wyróżnia bardzo krótki skład, pozbawiony konserwantów i bogaty w naturalne aromaty. Najwyższej jakości produkty przypadną do gustu przede wszystkim osobom, które cenią wyjątkowe walory smakowe i chcą się nimi cieszyć o każdej porze dnia. Wśród produktów marki znajdzie się coś dla każdego – m.in. parówki, szynki i wędliny. Z ich użyciem można przygotować każdy posiłek, mając pewność, że będzie pożywny i zdrowy.

 

Czy śniadanie przypadło do gustu Karolinie? Tego można dowiedzieć się z najnowszego odcinka cyklu Naturalne Poranki, który dostępny jest pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=4nzFcAmw2lM