Costa Coffee ze słodką promocją walentynkową

W dniach 12-14 lutego na klientów sieci kawiarni Costa Coffee czeka specjalna walentynkowa oferta. Przez cały weekend na drugą kawę przygotowaną przez baristę, kawę paczkowaną lub słodkie wypieki otrzymamy rabat 50%. Promocja obowiązuje we wszystkich kawiarniach na terenie Polski.

 

Costa Coffee dzieli na pół

Chcąc rozgrzać atmosferę, sieć kawiarni Costa Coffee rusza ze specjalną weekendową ofertą przygotowaną z okazji zbliżających się Walentynek. Od 12 do 14 lutego każdy klient otrzyma drugą kawę lub słodki wypiek za połowę ceny. Promocja dotyczy kaw przygotowywanych przez baristę, a także każdego rodzaju kaw paczkowanych i kapsułkowych. Wśród wypieków objętych rabatem znajdziemy lekkiego, maślanego croissanta z czekoladą, przepysznego cynamonowego rollsa oraz klasyczne, rozpływające się w ustach ciastko z rodzynkami – każda z tych opcji została dobrana tak, aby idealnie komponować się z naszym ulubionym rozgrzewającym napojem.

 

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w wyznaczonych dniach odwiedzić wybraną kawiarnię Costa Coffee i zamówić na wynos dwa produkty objęte rabatem. Zamówienia składać można także przez aplikację Uber Eats, gdzie w dniach 12-14 lutego czeka na nas akcja 2 za 1 na kawę Caramel Salted Latte oraz wypieki Costa Coffee.