skip to Main Content
Czas Na Party Z… Oranżadą Hellena Party

Czas na party z… Oranżadą Hellena Party

Marka Oranżada Hellena przygotowała kolejną autentycznie najlepszą propozycję dla swoich najmłodszych fanów. Do jej oferty dołączyła Oranżada Hellena Party – wystrzałowy bezalkoholowy szampan o niepowtarzalnym landrynkowym smaku.

 

Gwiazda każdej imprezy – Oranżada Hellena Party!

Oranżada Hellena od lat gości w polskich domach na co dzień i od święta. Od teraz będzie gwiazdą każdej dziecięcej imprezy! Doniosłe chwile i najważniejsze momenty jej najmłodsi fani będą mogli uczcić, delektując się wystrzałową nowością – bezalkoholowym szampanem Oranżada Hellena Party.

 

Marka Oranżada Hellena postawiła na nową odsłonę swojego kultowego napoju. Jej najnowsza propozycja, Oranżada Hellena Party to charakterystyczny landrynkowy smak oranżady wzbogacony o dodatkową porcję musujących bąbelków. Nowość pomoże rozkręcić każdą imprezę, a zachwytów i zwrotów cool, fun i omg nie będzie końca!

 

Oryginalny smak autentycznie najlepszej Oranżady Hellena zamknięto w szklanej, charakterystycznej butelce o pojemności 0,75 l. Produkt jest oferowany w kolorowym opakowaniu z wyrazistym designem, zachęcającym do zabawy i wspólnego imprezowania.

 

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Hellena

Produkt: Oranżada Hellena Party

Pojemność: 0,75 l

Cena: ok.11 zł

Back To Top