Czas na Wielkanoc z E.Wedel

Limitowane wielkanocne portfolio E.Wedel to zaskakujące nowości oraz dobrze znane przysmaki w wiosennych opakowaniach. Oferta świątecznych słodyczy zawiera propozycje zarówno dla dzieci, jak i dla starszych miłośników oryginalnej wedlowskiej czekolady. Niepowtarzalne produkty są idealne na prezent, a mogą też posłużyć jako dekoracja domu podczas okresu Wielkiej Nocy.

 

Klimat wielkanocny sprawia, że czujemy nadchodzącą wiosnę i rodzinną atmosferę. Przyroda budzi się do życia, podczas gdy my szykujemy świąteczne upominki i spędzamy czas z bliskimi. Z tej okazji przygotowaliśmy dedykowaną ofertę E.Wedel, która wyróżnia się pięknymi, kolorowymi opakowaniami z wiosenno-świątecznymi motywami. W tym roku szatę graficzną zdobią równieżznani i lubiani bohaterowie E.Wedel – chłopiec i zebra. Zarówno wielbiciele kultowych smaków, jak i poszukiwacze nowych wariantów, znajdą w wedlowskim portfolio coś dla siebie! Święta wielkanocne to wspaniały czas na czekoladową przyjemność! 

Dominika Igielińska, Junior Branded Content Manager E.Wedel

 

Wielkanocne czekolady Mocno Mleczne

Tegoroczne portfolio świąteczne obfituje w kilka limitowanych wersji czekolady Mocno Mlecznej. Pamiętając o fanach tabliczek z dodatkami stworzyliśmy czekoladę Mocno Mleczną z ryżem w karmelu, a także czekoladę Mocno Mleczną z krówką i wafelkami. Każda z nich wyśmienicie rozpływa się w ustach. W ofercie pojawiają się także dwie, dobrze znane czekolady o kieszonkowym formacie i unikalnych dodatkach: czekolada Bombowa z zatopionymi w niej kawałkami draży, żelków i cukru strzelającego, oraz czekolada Marshmallow z piankami, które dopełniają czekoladową przyjemność.

 

Czas na przyjemność dla dzieci

Oferta wielkanocna została stworzona również z myślą o najmłodszych. Doskonałą propozycją na dziecięcy prezent jest zestaw słodyczy z opaską w kształcie uszu zajączka, który zawiera także dwie, małe czekoladki i Czekotubki w dwóch smakach: mlecznym i czekoladowym. Drugim równie ciekawym zestawem od E.Wedel jest kartonik z wiosennym motywem, a w nim: Czekolada Marshmallow i Bombowa, czekolada Mocno Mleczna z ryżem w karmelu oraz klasyczna czekotubka czekoladowa.

 

Wielkanocna przyjemność dla każdego

E.Wedel zaprojektował ofertę również z myślą o konsumentach, którzy oprócz czekoladowej przyjemności, cenią również wyjątkowy wygląd opakowań. Pięknie zapakowane słodycze stanowią znakomity pomysł na prezent dla każdego. Co więcej, przysmaki są też dekoracją świątecznego stołu, który podczas świąt nabiera wiosennych barw. Wyjątkowa kolorowa szata graficzna zdobi puszkę pisankę z kultową Mieszanką Wedlowską. Dzięki barwnym wzorom, nowa forma opakowania znanych cukierków może być ciekawym dodatkiem do dekoracji wnętrza w okresie świat. Z okazji Wielkanocy, czekoladowe pisanki z nadzieniem o smaku toffi, zamknięto w okazjonalnym opakowaniu z kokardką, która podkreśla ich prezentowy charakter. Podczas świątecznego okresu w portfolio nie może zabraknąć pysznych Baryłek. Tę klasyczną słodkość znajdziemy z nadzieniem w trzech smakach, inspirowanych nalewkami: wiśniową, orzechową i pigwową.

 

Kultowe Ptasie Mleczko® z owocowym dodatkiem

Specjalnie z okazji Wielkanocy w ofercie niebiańskich pianek Ptasie Mleczko® znalazła się nowość! Limitowana edycja o smaku waniliowym z galaretką truskawkową. W tym wariancie niebiańsko lekka pianka wzbogacona została o galaretkę truskawkową, a całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą deserową. Z okazji Wielkanocy opakowania klasycznych smaków Ptasie Mleczko® ozdobiono wiosennymi, kwiatowo-ptasimi motywami. Jak co roku niebiańsko waniliowe oraz śmietankowe pianki przykryte wedlowską czekoladą dadzą wiele przyjemności wielbicielom słodkich i delikatnych nut smakowych.