skip to Main Content

„Design by HARIBO” marka HARIBO zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie z unikalnymi nagrodami!

Marka HARIBO przygotowała dla swoich wielbicieli niezwykły konkurs z unikalną kolekcją design by HARIBO! Do wygrania jest specjalnie na tę okazję zaprojektowana, niezwykle atrakcyjna kolekcja ubrań i akcesoriów HARIBO oraz nagroda główna – laptop z wyjątkowym etui!

Konkurs HARIBO trwa w dniach od 26 stycznia do 25 marca 2023 r., a w puli znalazły się aż 202 nagrody! Co miesiąc do wygrania jest laptop i unikalne etui oraz 50 zestawów składających się z T-shirta i okularów przeciwsłonecznych oraz 50 sztuk zestawów z bluzą i czapką.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w czasie trwania akcji zakupić 1 dowolny produkt z różnorodnej oferty HARIBO, zachować paragon, zarejestrować go na stronie  www.konkursharibo.pl oraz kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jakie żelki HARIBO lubisz najbardziej i dlaczego?.

 

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: od 26.01.2023 r. do 25.02.2023 r. oraz od 26.02.2023 r. do 25.03.2023 r. Po zakończeniu każdego z etapów wyłonieni zostaną laureaci nagrody głównej oraz nagród dodatkowych.

 

Szczegóły i regulamin: www.konkursharibo.pl

Silne wsparcie marketingowe

Konkurs HARIBO wspierany będzie intensywnymi działaniami promocyjnymi – dedykowanymi ekspozycjami i materiałami POS w punktach sprzedaży, reklamą w aplikacjach gazetkowych oraz kampanią OOH. Prowadzone będą także działania komunikacyjne w mediach społecznościowych marki HARIBO oraz na profilach influencerów.

 

Atrakcyjne nagrody oraz intensywna kampania promocyjna są gwarancją zainteresowania konsumentów konkursem oraz dużej rotacji produktów HARIBO w punktach sprzedaży.

Back To Top