Deszcz naród czeka do zgarnięcia w kosmicznej promocji Kubusia

Kubuś rozszerza akcję z kosmicznymi naklejkami. Marka startuje z nową promocją, w której do wygrania są najnowsze konsole, teleskopy i gadżety dedykowane młodym pasjonatom kosmosu!

Kubuś przygotował dla najmłodszych prawdziwą niespodziankę! Pełne fascynujących wzorów kosmiczne naklejki czekają na odkrycie pod etykietami soków 100% 300 ml. Dzięki nim dzieci mogą poznać ponad 40 różnych obiektów i ułożyć je na specjalnych planszach z ciekawostkami przygotowanymi we współpracy z astronomem z Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach. Dodatkowo kosmiczne naklejki świecą w ciemności – jak prawdziwe gwiazdy!

 

W ramach tej akcji marka przygotowała kolejną aktywność. Specjalna, kosmiczna promocja daje szansę na wygranie atrakcyjnych i wspierających rozwój pasji nagród. Do zgarnięcia czekają m.in.: XBOX Series X z bonem na kosmiczną grę, teleskop, projektor gwiazd, bluzy świecące w ciemności, kosmiczne skarpetki oraz eKarty empik. Żeby wziąć udział w promocji, wystarczy kupić dowolny produkt marki Kubuś, zachować paragon i zarejestrować go na stronie www.kosmos.kubus.pl. W puli czeka ponad 1100 nagród!

 

Informacja o promocji znajduje się na sokach 100% Kubuś 300 ml, w telewizyjnym spocie oraz w kanale digital. Akcja rusza 17.01.2023 r. i potrwa do 15.04. Więcej informacji i regulamin na stronie: http://www.kosmos.kubus.pl