E.Wedel kreuje nową kategorię słodkich, mrożonych przekąsek

W sklepach dostępny jest znany konsumentom produkt, ale w zupełnie nowej odsłonie. Mowa o dostępnych wyłącznie z zamrażarki Mini Donuts E.Wedel, które są połączeniem delikatnego donutowego ciasta oraz oryginalnej wedlowskiej czekolady. Produkt kreuje nową, nieobecną do tej pory na polskim rynku, kategorię słodkich, mrożonych przekąsek. Nowość jest kolejnym efektem współpracy z firmą Stokson.

 

Mini Donuts E.Wedel to doskonała propozycja dla fanów czekoladowych słodkości, którzy cenią sobie produkty w poręcznych oraz wygodnych opakowaniach. Stanowi połączenie najwyższej jakości składników oraz oryginalnej, wedlowskiej czekolady. Pyszne donutowe ciasto oblane zostało wedlowską, mleczną czekoladą. Całości dopełnia dekoracja z płatków czekolady. Nowość dostępna jest w atrakcyjnym opakowaniu, które chroni produkt przed uszkodzeniem w zamrażarce, zapewniając idealny wygląd słodkiej przekąski po rozmrożeniu. Dzięki nowej, mrożonej formie konsumenci będą mogli cieszyć się zawsze świeżym produktem w dowolnym miejscu i czasie – wystarczy tylko 30 minut w temperaturze pokojowej, aby móc skosztować pysznego Donuta. W estetycznym kartonikowym pudełku znajduje się 9 sztuk mini Donatów stanowiąc doskonałą chwilę przyjemności zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Mini Donuts nie zawierają konserwantów oraz tłuszczów utwardzonych.

 

Mini Donuts to kolejny efekt współpracy marki E.Wedel z polskim producentem firmą Stokson – jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firmy z sukcesami współpracują ze sobą od 2018 roku. Wspólne działania zaowocowały wprowadzeniem na rynek pysznych, produktów m.in.: Donut E.Wedel, Muffin Czekoladowy, Muffin Karmelowy E.Wedel, a także Pączka E.Wedel.

 

 

Nowy produkt – Mini Donuts E.Wedel, dostępny jest w sklepowych zamrażarkach.