Ekologiczne Tygryski BIO

Tygryski to pyszne chrupki dla całej rodziny. Od lat są uwielbiane zarówno przez maluchów, jak i ich rodziców. Wyróżniają się niesamowitą chrupkością i niepowtarzalnym smakiem. Obecnie Tygryski angażują się również w troskę o środowisko. Dzięki opakowaniom z folii biodegradowalnej, ich ingerencja w otoczenie jest ograniczona do minimum. Ekologiczne Tygryski BIO to eko-rewolucja w smakowitym i chrupiącym wydaniu!

 

Tygryski BIO to idealna przekąska dla maluchów, którą chętnie częstują się również ich rodzice. Są produkowane z najwyższej jakości składników, tylko od sprawdzonych dostawców. Posiadają certyfikat „zielonego listka”, który potwierdza, że te chrupki kukurydziane spełniają restrykcyjne normy i powstają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Tygryski BIO to świetny pomysł na przekąskę dla milusińskich.

 

Tygryski wspierają działania proekologiczne na wielu płaszczyznach. Obecnie Tygryski BIO są pakowane w folię biodegradowalną, która szybko się rozkłada i jest wykonana z materiałów kompostowalnych. Warto dodać, że TBM jest pierwszą firmą na polskim rynku przekąsek dla dzieci, która wprowadziła zastosowanie takiej folii.

 

Tygryski BIO pomagają rodzicom zadbać nie tylko o jadłospis najmłodszych, ale również o wykształcenie w nich świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat. Aktywne zaangażowanie w działania na rzecz środowiska naturalnego to najlepsza droga do wykształcenia nawyku troski o przyrodę i najbliższe otoczenie oraz podejmowanie mądrych i odpowiedzialnych decyzji konsumenckich. O wszystkich aktywnościach i konkursach można dowiedzieć się z profili społecznościowych marki. Tygryski chrupią bardziej i są bardziej EKO!