Ferrero Rocher i Raffaello w nowej odsłonie

Po raz pierwszy w swojej historii Ferrero wkracza do kategorii tabliczek czekolady premium. Doznaniami smakowymi Ferrero Rocher i Raffaello można teraz cieszyć się nie tylko przy specjalnych okazjach, ale także w dowolnym momencie delektując się pojedynczymi kostkami czekolady.

 

Odkryj chwilę przyjemności dzięki tabliczkom czekolady Ferrero Rocher i Raffaello. Wyjątkowy smak kultowych pralin Ferrero, kochany przez pokolenia na całym świecie, jest teraz dostępny również w postaci 90-gramowych tabliczek czekolady w trzech pysznych smakach. Ich wprowadzenie do szybko rozwijającej się kategorii tabliczek czekolady premium wzmocni konkurencyjność Ferrero w tym segmencie rynku.

 

Wprowadzeniu na rynek Ferrero Rocher w 1982 roku i Raffaello w roku 1990 przyświecało pragnienie, aby wysokiej jakości specjały cukiernicze stały się dostępne dla szerokiego grona konsumentów. Teraz idziemy o krok dalej i oferujemy dwa symbole jakości i doskonałości Ferrero w nowej, wielozmysłowej odsłonie.

 

Przez ponad trzy lata, 50-osowy zespół pracował nad rozwojem ponad 300 rodzajów receptur, zanim znalazł tę pożądaną równowagę smaku i tekstury dla nowej formy delektowania się Ferrero Rocher i Raffaello. Teraz możemy zaoferować tabliczki czekolady premium, które doskonale oddają jakość, jaką cenią sobie miłośnicy pralin Ferrero.

 

Każda kostka nowych tabliczek jest wykonana tak, aby zabrać konsumentów w pyszną czekoladową podróż. Delikatna kopuła na szczycie kostki przywołuje charakterystyczny kształt klasycznych pralin Ferrero i jest zaproszeniem do odkrycia różnych warstw znajdującego się w środku wyrafinowanego spodu czekoladowego, podtrzymującego miękkie i kremowe nadzienie pokryte górną warstwą czekolady zmieszanej z chrupiącymi kawałkami orzechów laskowych lub migdałów.

 

Tabliczki czekolady premium Ferrero są dostępne w trzech szczególnych smakach, z których każdy jest skomponowany ze starannie dobranych składników wysokiej jakości i różnych odmian czekolady. Tabliczki czekolady Ferrero Rocher będą sprzedawane w dwóch smakach: czekolada mleczna i czekolada ciemna z 55% zawartością kakao, natomiast tabliczki czekolady Raffaello to biała czekolada z kokosem i migdałami.

 

„Wprowadzając na rynek tabliczki czekolady Ferrero Rocher i Raffaello, chcieliśmy zaoferować konsumentom nowe doznania smakowe inspirowane dwiema naszymi najbardziej kultowymi markami, które są kochane na całym świecie. Nowy kształt czekolady, która jednocześnie pozostaje wierna temu, czego oczekują miłośnicy Ferrero Rocher i Raffaello: wielozmysłowemu doświadczeniu smakowemu, które zapewnia wyjątkową chwilę rozkoszy. Efekt, który osiągnęliśmy, jest wynikiem nieustannej koncentracji na innowacyjności produktów i pasji do jakości, która od zawsze nas wyróżnia” – powiedziała Krystyna Niesłuchowska, Country Category Marketing Manager Praline

 

Nowe tabliczki czekolady Ferrero Rocher i Raffaello będą dostępne na polskim rynku od listopada.