Filozofia zaklęta w zdjęciu — kosmetyki Anne Geddes Bio już w Polsce

Naturalne kosmetyki z Włoch, powstałe z inspiracji niesamowitymi zdjęciami światowej sławy fotografki Anne Geddes, są całkowicie poświęcone trosce o mamy i ich dzieci. Czuły dotyk, bezpieczeństwo i otulająca bliskość – celebrujcie wspólne chwile ze swoim maleństwem z produktami Anne Geddes Bio, które właśnie trafiły do Polski.

Anne Geddes – ambasadorka marki włoskich kosmetyków

Anne Geddes to jedna z najbardziej szanowanych fotografek na świecie. Jej dzieła są uwielbiane niemal w każdym zakątku Ziemi – zostały opublikowane w ponad 84 krajach, przy czym sprzedano ponad 19 milionów jej książek i 13 milionów kalendarzy. Anne była wielokrotnie określana mianem bestsellerowego autora New York Times oraz została wpisana do International Photography Hall of Fame. Fotografując artystka w wyjątkowy sposób wyraża swoje głębokie przekonanie, że każde dziecko musi być „chronione, pielęgnowane i kochane”. Anne żyje tym przesłaniem również działając jako Globalny Rzecznik Dzieci, pracując razem z Fundacją Narodów Zjednoczonych oraz March of Dimes.

 

Kosmetyki naturalne inspirowane dziełami Anne Geddes

Można zauważyć, że Anne Geddes w wyjątkowy sposób oddaje na swoich fotografiach piękno, czystość i wrażliwość dzieci oraz moc matczynej miłości. To takie obrazy dały marce Italian Cosmetics inspirację do zamknięcia uczucia troski, poczucia bezpieczeństwa i miłości w organicznych produktach. Wysoka jakość wegańskich składników i opakowania udekorowane fascynującymi zdjęciami światowej sławy autorki umożliwiły narodziny nowej włoskiej marki – Anne Geddes Bio. Te naturalne kosmetyki są całkowicie poświęcone trosce o skórę mam i ich pociech w najważniejszych momentach ich życia.

 

Filozofia świadomego rodzicielstwa
Anne Geddes Bio to marka, która szerzy ideę świadomego rodzicielstwa. Pragnie, aby każda z mam w tym pięknym okresie, jakim jest macierzyństwo, pamiętała nie tylko o szczęściu swojego maleństwa, ale także szczególnie zatroszczyła się o siebie. Firma koncentrując się na naturze tworzy wysokiej jakości produkty, które są w 100% wegańskie i bezpieczne. Organiczne składniki takie jak aloes, masło shea, nagietek czy olej arganowy chronią skórę i utrzymują ją nawilżoną i odżywioną. W ten sposób marka chce pielęgnować uśmiech i zdrowie każdej kobiety oraz każdego maleństwa.

 

Pielęgnacja skóry mamy i dziecka
Naturalne kosmetyki Anne Geddes Bio są dostępne w 2 liniach – dla mam oraz dla dzieci. Linia Anne Geddes Bio Mamma powstała, aby celebrować piękne chwile macierzyństwa, jednocześnie pamiętając o niezwykle potrzebnym w tym czasie odpoczynku i regeneracji. Z kolei linia Anne Geddes Bio Bimbo została opracowana, aby jak najlepiej sprostać potrzebom pielęgnacyjnym każdego maluszka już od pierwszych dni życia. Wszystkie produkty zawierają organiczne składniki roślinne z certyfikowanych i ekologicznych upraw, co potwierdzają certyfikaty Cosmetici Biologici, CCPB oraz Bio Certified Organic. Dodatkowo te naturalne kosmetyki są wolne od parabenów, SLES / SLS, olejów mineralnych, wazeliny, OGM, pestycydów, silikonów, PEG, fenoksyetanolu, sztucznych barwników oraz syntetycznych perfum.

W Polsce kosmetyki Anne Geddes Bio są dostępne od 8 marca w sklepie internetowym www.annegeddes.pl