skip to Main Content
Gang Fajniaków Będzie Uczył Ekologii

Gang Fajniaków będzie uczył ekologii

Już 27 sierpnia cała Polska pozna Gang Fajniaków. Pomogą Biedronce przekazać najmłodszemu pokoleniu, że natura jest bezcenna i warto o nią dbać. Dorosłym zaś Fajniaki pokażą, jak w prosty sposób razem możemy wspierać polską gospodarkę. Nowa akcja lojalnościowo-edukacyjna sieci Biedronka potrwa aż do pierwszych dni grudnia.

 

Bohaterów jest dziesięcioro. Dziewięcioro to postaci jednoznacznie pozytywne, a jedna… no cóż, powiedzmy, że ma nieco trudniejszy charakter. Na pewno jednak wszystkie Fajniaki pomogą najmłodszym w dbaniu o piękno kraju i planety, a ich rodzicom – we wspieraniu polskiej gospodarki. Gang Fajniaków to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i ten, który niekoniecznie służy przyrodzie: Smog Stefek. W czwartek, 27 sierpnia, poznają je dzieci z całej Polski, a Fajniaki mają szansę szybko zostać kulturowym fenomenem, na miarę swoich uroczych poprzedników: Świeżaków i Słodziaków.

 

 

Kontynuujemy zapoczątkowaną wiele lat temu dbałość o właściwą rolę warzyw i owoców w diecie najmłodszych i aktywne wspieranie polskiej gospodarki, kładąc przy tym silny nacisk na przyrodę, przy jednoczesnym utrzymaniu formy edukacji poprzez zabawę. To wartości kluczowe dla naszej sieci. Także dlatego, że oznaczają wspólne działanie dla tworzenia dobra i lepszego jutra. Za sprawą akcji „Gang Fajniaków” chcemy podzielić się tymi wartościami z najmłodszym pokoleniem i jego rodzicami. Fajniaki w przystępny sposób pokazują dzieciom, że ekologia jest ważna, odkrywanie przyrody uczy i jest piękne, a wszyscy możemy przy tym pomagać we wzmacnianiu polskiej gospodarki

Beata Jankowiak, dyrektorka działu marketingu sieci Biedronka i członkini zarządu sieci

 

Jak zdobyć Fajniaka?

 

Gang Fajniaków to dziesięć sympatycznych pluszowych maskotek, z których każda ma inną supermoc, zawsze związaną z ekologią. Ich kolekcję można powiększać przy uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce. Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł.

 

Warto wiedzieć, że sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek, a dzięki temu jeszcze szybciej zdobyć wymarzonego pluszaka.

 

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:• z kartą Moja Biedronka• co najmniej jednego warzywa lub owocu• produktów z oferty specjalnej• dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany jest za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki gospodarki

 

Zdecydowaliśmy się promować dodatkową naklejką takie towary, które tworzą wartość dodaną dla polskiej gospodarki: są produkowane lub modyfikowane w Polsce, gwarantują miejsca pracy w naszym kraju i wspierają jego rozwój. Dla Biedronki to nie pierwsza inicjatywa wspierania polskich dostawców. Nasza sieć robi to konsekwentnie od 25 lat, ostatnio chociażby poprzez akcję „Czas na wspieranie małych przedsiębiorców”. Kontynuujemy te działania także przy Fajniakach, bo wierzymy, że rozwój polskiej gospodarki to korzyść dla nas wszystkich

Maciej Łukowski, dyrektor handlowy sieci Biedronka i członek zarządu sieci

 

 

Fajniakowe naklejki zbierać można od 27 sierpnia do 18 listopada br. Maskotki będzie można odbierać do 2 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły akcji, regulamin i lista produktów wyłączonych znajdują się na stronie: gangfajniakow.pl

 

Książka i aplikacja z zadaniami

Kolekcjonerzy Fajniaków mogą nie tylko zbierać pluszaki, ale i o nich czytać. Jeśli uzbierają 15 naklejek, otrzymają za darmo książkę o przygodach Gangu, w której dzielne Fajniaki pomagają rozwiązywać ekologiczne problemy. Fakt, że część tych problemów to sprawka pewnego Fajniaka imieniem Stefek, ale nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, której autorem jest Marcin Przewoźniak, a ilustratorem Małgorzata Detner, odebrać będzie można we wszystkich sklepach Biedronka w kraju. Można będzie ją też kupić za 9,99 zł.

 

To nie wszystko. W serwisach App Store i Google Play można też pobrać bezpłatną aplikację z Fajniakami w roli głównej, z grami i quizami o ekologicznych bohaterach Biedronki. W książce znaleźć zaś można kody QR do fajniakowej aplikacji z zadaniami dla małych ekologów.

Back To Top