skip to Main Content
Harmonia Ziemi I Ziarna W Kolekcji Kaw Nespresso Origins

Harmonia ziemi i ziarna w kolekcji kaw Nespresso Origins

Nespresso Professional to 13 starannie skomponowanych mieszanek kaw, wśród których 3 zasługują na szczególne wyróżnienie. To kawy, które podczas degustacji przeniosą nas do źródeł swojego pochodzenia: Indii, Brazylii i Gwatemali.

Każda z kaw Origin pochodzi ze starannie wybranych obszarów w obrębie jednego kraju. Na ich aromat i smak składają się metody uprawy kawowców, sposób zbierania ziaren oraz ich obróbka dokonywana przez lokalne społeczności, skupione wokół plantacji. Ich rezultatem są mieszanki: Guatemala, Brazil i India – wyrafinowana seria kaw, które utożsamiają tradycje i miejsca, z których pochodzą. Celem wyróżnienia spośród propozycji kawy B2B, Origins otrzymały nowy design kapsułek i opakowań.

Wiemy, że profesjonaliści szukają wysokiej jakości kawy i związanych z nią doznań dla swoich gości, partnerów biznesowych, a także pracowników. Dlatego chcemy im zaoferować taki wybór kaw, by mogli w nich znaleźć nie tylko wyjątkowy smak i autentyczność, ale także zrównoważone podejście do ich pozyskania – mówi Francisco Nogueira, Head of Nespresso Out-Of-Home. – Wszystkie te elementy są bardzo istotne dla nowoczesnych koneserów kawy. Dlatego jesteśmy bardzo dumni z odnowionych opakowań Nespresso Professional Origins, które łączą te potrzeby, tworząc jednocześnie zrównoważoną i elegancką serię kaw.

TRZY KAWY NESPRESSO PROFESSIONAL ORIGINS

Kawę India charakteryzują drzewne nuty z wyraźnym akcentem goździków, gałki muszkatołowej i czarnego pieprzu – aromatów zakorzenionych w południowych Indiach, gdzie rosną także kawowce.

 

Brazil to delikatna mieszanka wzbogacona nutami słodkich, palonych zbóż.

Guatemala to kawa o jedwabistej konsystencji, intensywna i wytrawna, a jej wyrazisty charakter podkreślają słodowe nuty zbożowe.

Back To Top