Helio – bakalie każdego kibica!

Wielkimi krokami zbliża się Euro 2021 z udziałem naszej reprezentacji! Gotowi do kibicowania? Koniecznie przygotujcie przekąski – oczywiście te od HELIO! Bakalie Kibica to limitowana oferta HELIO dla wszystkich miłośników sportu i… bakaliowych przysmaków na pełne wrażeń wieczory przed TV!

 

Euro 2021 przed nami! To wielkie wydarzenie dla każdego prawdziwego kibica. Kto zwycięży? Każda minuta meczu może być tą najważniejszą, gdzie padnie GOOL!!, więc z uwagą kibicujmy ulubionym drużynom, często zagryzając przy tym sportowe emocje. Dlatego zanim usłyszymy pierwszy dźwięk gwizdka arbitra, warto wcześniej zaplanować przekąskowy skład i sięgnąć po smakowite BAKALIE KIBICA z limitowanej serii HELIO, które idealnie wpisują się w klimat piłkarskich rozgrywek! Główni rozgrywający w drużynie BAKALII KIBICA to mieszanka studencka HELIO oraz orzeszki ziemne solone, które zostały specjalnie powiększone, by każdy kibic poczuł się wygrany! Zobaczcie pełny, przekąskowy skład limitowanej serii HELIO na EURO 2021:

 

  • Mieszanka Studencka 300g + 20% GRATIS
  • Mieszanka Studencka 100g + 25% GRATIS
  • Orzeszki Ziemne solone 300g + 20% GRATIS
  • Orzeszki Ziemne solone 100g + 20% GRATIS
  • Nerkowce 300g + 20% GRATIS
  • Pistacje 300g + 20% GRATIS
  • Popcorn solony do mikrofalówki 3 sztuki w cenie 2
  • Popcorn maślany do mikrofalówki 3 sztuki w cenie 2

 

Z tak smakowitym zestawem przekąsek HELIO można zasiadać do meczów Euro 2021!

Mieszanka studencka to kompozycja różnego rodzaju wartościowych orzechów i rodzynek HELIO, której nikt się nie oprze, dlatego HELIO specjalnie powiększył opakowania! 😉

Orzeszki ziemne solone HELIO pasują do każdego rodzaju napojów i będą smaczną alternatywą dla słodyczy, podobnie jak pistacje i nerkowce HELIO, których również nie może zabraknąć podczas piłkarskich rozgrywek!

 

Wszystkie BAKALIE KIBICA HELIO dostępne są w większych opakowaniach +20%, a nawet 25% GRATIS, by nie zabrakło nam przekąsek do zagryzania wielkich sportowych emocji, na które tak bardzo czekaliśmy ! 🙂

 

Świetną przekąską do chrupania w gronie rodziny i przyjaciół… i to nie tylko podczas EURO 2021 ;-), będzie także popcorn solony lub maślany HELIO, który przygotujemy w kilka minut w mikrofalówce, np. w przerwie meczu. Dzięki szczegółowo zaplanowanej akcji HELIO 3:2, możemy już dziś zrobić zapas ulubionego popcornu na wszystkie rozgrywki EURO 2021, także na wakacje, kupując 3 sztuki w cenie 2!

 

Zachęcamy wszystkich do wspólnego kibicowania razem z BAKALIAMI KIBICA HELIO!  Życzymy pełnych wrażeń piłkarskich wieczorów, mnóstwo goli i niezapomnianych zwrotów akcji! Trzymamy kciuki za reprezentację Polski, która pierwsze spotkanie na Euro 2021 rozegra już 14 czerwca! Jesteśmy z Wami!! DO BOJU POLSKO!!!