Prezentacja - grupa osób

Hochland „wykręcił” 50 tys kilometrów w szczytnym celu

Udział Hochland Polska w akcji „Postaw świat na kółkach” był uzupełnieniem realizowanej od wielu lat wewnętrznej misji angażowania pracowników do aktywności sportowych. Teraz dodano do tego połączenie jazdy rowerem z realną pomocą. W ramach aktywowanego programu charytatywnego wyjeżdżone przez uczestników punkty przeliczane były na złotówki wsparcia dla wybranej fundacji, jako dodatkowa motywacja do częstszego wsiadania na rower. Celem Hochland Polska było „wykręcić” na rowerach 50 tysięcy kilometrów, aby przekazać pieniądze na rehabilitację dla Pana Ryszarda Szurkowskiego, zasłużonego w sporcie kolarza.

 

fot. materiały prasowe

50 tys kilometrów = 5 tys złotych

Zaplanowano trzy edycje akcji, zwycięzca każdej z nich miał również możliwość wyboru fundacji lub stowarzyszenia o statusie organizacji pożytku publicznego, której przekazano pieniądze. Ta zabawa to same korzyści i przyjemności, jednoczące we wspólnym celu pomagania, motywujące oraz ładujące pozytywną energią. Jeżdżenie na rowerze to także walka o zdrowie, sylwetkę i środowisko. W tym wypadku Hochland zrobił też coś dobrego dla zasłużonego w sporcie kolarza. Udało się przejechać 50 tysięcy kilometrów, aby przekazać pieniądze w kwocie 5000 złotych na szczytny cel, jakim jest rehabilitacja Pana Ryszarda Szurkowskiego. To świetny wynik motywacji i wiary, że może być lepiej!
Uroczyste podsumowanie zabawy odbyło się w październiku na spotkaniach z pracownikami Hochland Polska w Kaźmierzu oraz Węgrowie. Nagrodzono najbardziej wytrwałych i zaangażowanych uczestników zabawy. Podczas podsumowania w Węgrowie zaaranżowano możliwość spotkania się z Panem Ryszardem Szurkowskim. Była to sentymentalna podróż do młodości polskiego kolarza oraz uhonorowanie trzech edycji zabawy. Zwyciężczyni klasyfikacji generalnej, swoją wygraną również postanowiła przekazać Panu Szurkowskiemu.

 

Będzie kolejna edycja!

Pomysł akcji kręcenia charytatywnie kilometrów spodobał się pracownikom Hochland Polska. Zakończyliśmy ją zdrowsi, szybsi i szczęśliwsi, z ogromnym sukcesem – ponad 50 tysięcy przejechanych kilometrów. Jednak, robiliśmy to nie tylko dla siebie. Nasza inicjatywa miała szczytny cel, jakim było przekazanie funduszy na rehabilitację Pana Ryszarda Szurkowskiego. Wiosną planujemy kolejną edycję! Myślimy o rozszerzeniu zasięgu akcji tym razem o „siostrzane” zakłady Hochland w Europie. – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing Services Manager w Hochland Polska.