Karmi Mrożona Kawa 0,0%

Karmi mrożona kawa

Marka Karmi wprowadza nowy wariant piwa bezalkoholowego. Karmi Mrożona Kawa 0,0% z kofeiną – schłodzone i podane w piwnym pokalu idealnie orzeźwi i doda energii.

Nowy wariant Karmi to wyjątkowe połączenie piwnych składników z prawdziwą kawą (cold brew). Zawartość kofeiny w Karmi Mrożona Kawa 0,0% można porównać z filiżanką espresso lub kubkiem parzonej kawy – w 100 ml napoju znajduje się 15 mg kofeiny,  co czyni to bezalkoholowe piwo unikalnym i innowacyjnym  na polskim rynku.

– Nasi konsumenci długo czekali na nowy wariant smakowy Karmi, ale jesteśmy pewni, że było warto. Karmi Mrożona Kawa 0,0% swoim wyjątkowym smakiem i zapachem kawy czerpie nie tylko z piwnej kategorii i pasuje do wielu nowych okazji – mówi Aleksandra Koszewska, AFB Brand Manager.

Karmi Mrożona Kawa 0,0% podobnie jak poprzednie smaki ma piwny rodowód, ale dzięki dodatkowi prawdziwej kawy zyskuje unikalny kawowy smak i zapach. Świetnie smakuje mocno schłodzone (6 – 8 st. C) i podane w piwnym pokalu.
Karmi Mrożona Kawa 0,0% dołącza do innych wariantów Karmi: Karmi Classic i Karmi Żurawina.
Piwo dostępne jest w butelkach o poj. 0,4l i 0,5l. Etykieta ma elementy graficzne podkreślające smak kawy i hasło marki Karmi  „Nie za słodkie, nie za gorzkie”. Rekomendowana cena za butelkę 0,4l wynosi
3,59 zł., zaś za 0,5l – 3,49 zł.