Karol Strasburger w nowej kampanii ketchupu Kotlin

Kotlin zaprosił do współpracy kolejną – po Piotrze Cyrwusie – ikonę popkultury Karola Strasburgera. Marka jak zawsze komunikuje się z humorem, dystansem i charakterem, więc w jej imieniu popularny prezenter pyta entuzjastów dobrego jedzenia o to, „Co z ketchupem?”. Okazuje się, że dań, do których pasuje Kotlin jest naprawdę wiele, a ich różnorodność jest zaskakująca! Po prostu z Kotlinem wszystko smakuje lepiej! Na www.ketchupy.pl każdy ma możliwość sprawdzenia reakcji Karola na swoje odpowiedzi oraz wzięcia udziału w konkursie z wyjątkowymi nagrodami.

 

Komunikacja Kotlina skupia się na tym, z czym tradycyjnie i nierozerwalnie się on kojarzy, czyli polepszaniu smaku potraw oraz nieograniczonych możliwościach dodawania ketchupu do najróżniejszych dań.

 

Karol Strasburger zadaje bohaterom spotów i konsumentom pytanie, co jedzą z ketchupem Kotlin. Pytanie jest proste, ale odpowiedzi na nie… często są zaskakujące lub nawet szokujące! Każda osoba ma w tym obszarze swoje preferencje – taką dowolność Kotlin docenia i podkreśla w swojej komunikacji. Frytki, pizza, hotdogi, a nawet tofu, pierożki czy jarmuż… Wszystko z Kotlinem smakuje lepiej!

Kotlin chce odkryć wszystkie dania, po jakie sięgamy dodając do nich ulubiony ketchup! Dlatego na stronie www.ketchupy.pl każdy może sprawdzić reakcję Karola na swoją odpowiedź na pytanie „Co z ketchupem?”. Kto wpisze pięć swoich propozycji, może wziąć udział w konkursie z nagrodami. Aby to zrobić wystarczy w kreatywny sposób odpowiedzieć na kolejne ważne pytanie, a mianowicie: dlaczego z ketchupem Kotlin wszystko smakuje lepiej? Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone limitowanymi kuferkami z ketchupami!

 

A to wciąż nie koniec zabawy! Już od 28 kwietnia będzie można wykonać drugie zadanie konkursowe, by zawalczyć o MacBooka Air Apple M1!

 

Kampania jest emitowana w telewizji oraz na platformach digitalowych. Po więcej informacji o konkursie zapraszamy na www.ketchupy.pl.

 

Co z ketchupem? Zobacz odpowiedzi:

https://youtu.be/tafIj5zGys8

https://youtu.be/lB8vSCB3Tp4

https://youtu.be/LdYntV75hdw