Karotka plus jabłko marchew mango len

Karotka plus jabłko marchew mango len z Fortuny – naturalnie gęste, przecierowe soki marchwiowo-owocowe wzbogacone o m.in. ekstrakt z lnu, który to jest jednym z niewielu darów natury, który ma aż tyle zastosowań i właściwości. Dobroczynne właściwości lnu znajdują zastosowanie zarówno w leczeniu, jak i utrzymaniu zdrowia oraz urody w dobrej kondycji. W składzie lnu możemy odkryć także białko, cynk oraz witaminę E – zwaną witaminą młodości. Jedna szklanka soku Karotka pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na te witaminy. Złoty medalista w kategorii Sok w konkursie Good Drink – debiuty 2018.


Good Drink, to konkurs, w którym wyłaniane są najciekawsze nowości dedykowany jest zakładom spożywczym z całej Polski, które dynamicznie przyczyniają się do rozwoju trendów na rynku napojowym.
Celem konkursu Good Drink – debiuty 2018 była promocja dobrych napojów oferowanych na polskim rynku oraz prezentacja najciekawszych rozwiązań w zakresie opakowania i sensoryki produktu. Arbitrzy skupili się również na innowacjach, zarówno w samym produkcie jak i jego opakowaniu. W czasach, kiedy moda dynamicznie ulega zmianom, to właśnie debiuty rynkowe są najlepsze z najlepszych. Pełne wyniki konkursu dostępne są na stronie www.goodcontest.pl