Konkurs „Przymierz się do Nagród” z Somersby

3 sierpnia Somersby rusza z drugą edycją konkursu pod hasłem Przymierz się do nagród. Do wygrania są wyjątkowe ubrania inspirowane smakami Somersby. Limitowana kolekcja powstała we współpracy z łódzką marką Dzień Dobry.

 

Nowa akcja potrwa do 31 października 2020 r. Konkurs podzielony jest na 5 etapów, z których każdy potrwa ok. dwóch tygodni. W każdym z nich będzie można wygrać elementy z kolekcji związanej z jednym z 5 smaków Somersby biorących udział w promocji. Na początek zagrać będzie można o nagrody inspirowane Somersby Mango&Lime, następnie Sparkling Rosé, Watermelon, BlackBerry i Apple. Do wygrania są plecaki typu rollpack, bluzy bomberki oraz T-shirty. Produkty są zadrukowane metodą full-print – są w całości pokryte motywami roślinnoowocowymi nawiązującymi do smaków Somersby. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić Somersby w promocyjnym opakowaniu, znaleźć kod pod kapslem lub zawleczką i wpisać go na stronie www.somersby.pl lub na Messengerze marki. W kolejnym etapie należy odpowiedzieć na pytanie kreatywne. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone rzeczami z kolekcji.

 

 

Ideą aktywacji jest podzielenie się optymizmem marki Somersby z naszymi konsumentami. Z tą właśnie myślą została stworzona nasza wibrująca kolorami kolekcja modowa. Chcemy za jej pomocą tchnąć więcej radości w codzienność. Ważne jest również, że wszystkie nagrody zostały wyprodukowane przez polską firmę i z wykorzystaniem materiałów eko. – mówi Aleksandra Borek, Somersby brand manager

 

Na stronie www.somersby.pl od 3 sierpnia będzie można zapoznać się z kolekcją oraz kolejnością etapów konkursu i wysłać swoje zgłoszenie. Każdy z etapów akcji będzie komunikowany zarówno na stronie internetowej jak i profilu marki na FB oraz Instagramie.