Konkurs Vegety „Gotuj się na nagrody”

Już pierwsi szczęśliwcy zdobyli atrakcyjne nagrody pieniężne w konkursie „Gotuj się na nagrody”, realizowanym przez markę Vegeta. Szansę na wygraną i dołączenie do grona laureatów ma wciąż każdy miłośnik znanej przyprawy. Zabawa trwa aż do końca lutego przyszłego roku.

Konkurs Vegety „Gotuj się na nagrody” wystartował 12 listopada 2020 r. To jednak nie koniec tej fantastycznej zabawy – wszyscy konsumenci i użytkownicy przypraw marki Vegeta wciąż mogą dołączyć do gry i powalczyć o wygraną.

 

Wygrywaj z Vegetą

Zasady konkursu są proste. Aby wziąć w nim udział, wystarczy w terminie do 28 lutego 2021 roku kupić dowolny produkt marki Vegeta, następnie zarejestrować paragon na stronie www.vegetagotuj.pl i dokończyć zdanie: „Vegeta w mojej kuchni to…”. Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie produkty marki Vegeta.

 

Atrakcyjne nagrody!

Na wszystkich kolejnych zwycięzców wciąż czekają nagrody pieniężne – główna nagroda w wysokości aż 50 000 zł, a także 10 nagród po 10 000 zł. To jednak nie wszystko. Każdego dnia trwania promocji jeden szczęśliwiec zdobędzie 100 zł.

 

Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.vegetagotuj.pl.