skip to Main Content
Kubuś W Jednym Z Największych Szpitali Pediatrycznych W Polsce

Kubuś w jednym z największych szpitali pediatrycznych w Polsce

Projekt „Kubusiowe Szpitale” powstał po to, by wywołać uśmiech na dziecięcych twarzach. Najnowszy malunek z Kubusiem pojawił się na ścianach Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. To kolejna placówka, która dołączyła do grona ponad 50 szpitali – beneficjentów akcji w całej Polsce.

Kubusiowe Szpitale, czyli działania polegające na odmienianiu szpitalnych przestrzeni malunkami pełnymi kolorów, przyjaznych zwierzątek i wizerunku radosnego Kubusia od lat są realizowane z myślą o małych pacjentach i ich rodzicach. Obrazki ożywiają szare szpitalne ściany i wywołują uśmiech na twarzach dzieci. Pod koniec ubiegłego roku Kubuś pojawił się w jednym z największych szpitali pediatrycznych w Polsce. Dzięki kolorowym malunkom wejście do Oddziału C w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie stało się bardziej przyjazne dla najmłodszych, wypełniając przestrzeń mnóstwem barw i uśmiechem Kubusia.

 

Kubusiowe Szpitale to projekt, który marka Kubuś prowadzi od 18 lat. W ramach akcji powstało ponad 50 malunków na dziecięcych oddziałach szpitalnych, a puste ściany korytarzy i sal zmieniły się w barwne krainy Kubusia.​

Back To Top