skip to Main Content
Lemoniada Tymbark – Sprawdzony Sposób Na Orzeźwienie

Lemoniada Tymbark – sprawdzony sposób na orzeźwienie

Z myślą o zbliżających się cieplejszych dniach marka Tymbark ponownie włącza do swojej oferty kultową Lemoniadę. Napój dostępny w trzech owocowych połączeniach smakowych sprawdzi się jako pyszny sposób na orzeźwienie.

Lemoniada Tymbark to kultowa już propozycja od marki, która corocznie pojawia się na półkach sklepowych w okresie wiosenno-letnim. Konsumenci pokochali ją za smaki soczystych owoców kojarzących się ze słońcem i latem. Propozycja od Tymbarku jest dostępna w trzech wariantach smakowych: cytryna-limonka, cytryna-malina i cytryna-arbuz – takie połączenia z pewnością przyniosą ukojenie w najbardziej upalne dni! Co istotne, Lemoniada nie zawiera syropu glukozowo-fruktozowego i konserwantów.

Napój zachwyca nie tylko smakami, ale też wyjątkowym opakowaniem w kształcie cytryny, dodatkowo bazującym na modnym, kraftowym designie. Nie mogło również zabraknąć tego, co najbardziej kojarzy się z marką Tymbark, czyli hasełek pod zakrętką. Wszystkie te elementy tworzą idealną propozycję produktu na ciepłe dni.

Back To Top