Letnie smaki napojów Tymbark

Sezon wiosenno-letni to dla Tymbarku tradycyjnie czas wprowadzania limitowanych nowości. Tego roku również ich nie zabraknie! Marka wprowadza na sklepowe półki trzy nowe napoje o wakacyjnych, orzeźwiających smakach: Pomarańcza-Ananas, Limonka-Ananas i Truskawka-Malina.

Nadchodzące lato to nie tylko ciepłe, słoneczne dni. To także owocowe smaki, którymi możemy cieszyć się zawsze, kiedy chcemy wspomnieć wakacyjne chwile. To właśnie czas, gdy szczególnie chętnie sięgamy o orzeźwiające napoje i smakowite nowości. Tymbark jak zawsze przygotował na ten czas limitowane napoje, które sprawią, że poczujemy smak wakacji niezależnie od sytuacji.

 

W nowościach Tymbarku króluje ananas – owoc cieszący się ogromną popularnością, niezmiennie kojarzony z wakacyjnym klimatem oraz zyskujący coraz więcej fanów. Tymbark jak zawsze wychodzi naprzeciw gustom konsumentów – dlatego oferuje aż dwa napoje z tym owocem i równie popularnymi cytrusami: Pomarańcza-Ananas, Limonka-Ananas. Te tropikalne nowości uzupełnia smak łączący dwa rodzime, ale również wakacyjne owoce: truskawkę i malinę. Wszystkie dostępne w dużych pojemnościach…, by wystarczyło dla każdego!

 

Jak co roku napoje Tymbark w sezonie wiosenno-letnim są także wspierane szeroką komunikacją. Kampania pod hasłem „Naturalnie do posiłku” przypomina, że pasują one do różnorakich posiłków. Tymbark smakuje do wszystkiego przy wspólnym stole.