skip to Main Content
Lidl Polska Będzie Oferować Produkty Z Konopią Siewną

Lidl Polska będzie oferować produkty z konopią siewną

Nasiona konopi to najnowszy trend w branży spożywczej – i nie bez powodu! Jest to wszechstronny składnik pełen błonnika, kwasów omega-3 oraz szeregu witamin i  minerałów. Najlepiej wie o tym marka Hemperella, której produkty już niebawem znajdziemy na półkach Lidl Polska. Proteinowe batoniki o smaku karmelu? A może odżywka białkowa jak brownie? Te i wiele innych produktów w ofercie sieci już od poniedziałku, 15 maja.

Już od poniedziałku 15 maja w ofercie sieci Lidl Polska znajdziemy m.in. proteinowe batoniki Hemperella w trzech smakach: karmelowym, czekoladowym i wiśniowym (5,99 zł/ 1 szt.), które są wygodną wegańską i bezglutenową przekąską.

Na półkach sieci znaleźć będzie można także proszek do przygotowania napoju białkowego (59,99 zł/ 1 opak.) w wersjach: truskawka, cookies and cream i brownie.

Warto sięgnąć także po organiczne dodatki do posiłków: łuskane nasiona konopi (15,99 zł/ 1 opak.) oraz mieszankę nasion i pestek z gorzką czekoladą, żurawiną i jagodami (16,99 zł/ 1 opak.). Sprawdzą się idealnie dodane np. do musli, owsianki czy płatków śniadaniowych.

Żywność z dodatkiem konopi siewnej jest coraz bardziej popularna, szczególnie wśród osób prowadzących zdrowy tryb życia. Konopia zyskała uznanie ze względu na swoje niezliczone korzyści odżywcze – jest uważana za tzw. superfood, ze względu na bogactwo białka, niską zawartość węglowodanów i idealną proporcję kwasów tłuszczowych Omega 6 do Omega 3 (3:1). Z tych względów marka Hemperella zdecydowała się stworzyć pyszne propozycje dla każdego, kto ma ochotę na coś słodkiego, a jednocześnie dobrego dla ciała. Wysokiej jakości produkty są certyfikowane oznaczeniami Bio (z wyłączeniem batonów) oraz V-label.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z siecią Lidl i możliwości wprowadzenia naszych produktów na rynek polski. Żywność zawierająca nasiona konopi jest światowym trendem, na który my jako marka Hemperella odpowiadamy, zapewniając pyszne, zdrowe i szybkie posiłki dla każdego, jednocześnie dbając o środowisko naturalne

– mówi Christiane Weinberg, CWw Consulting and Marketing GmbH.

 

Produkty marki Hemperella będą dostępne w sklepach sieci Lidl Polska od 15 maja do wyczerpania zapasów.

 

Więcej informacji na temat marki Hemperella znajduje się na stronie internetowej: https://hemperella.life/.

Back To Top