Limitowana Czekotubka Truskawkowa dołącza do wakacyjnego portfolio marki E.Wedel

Oryginalna wedlowska czekolada biała połączona ze smakiem soczystej truskawki to nowość, która dołączy do oferty marki E.Wedel. Wariant truskawkowy to pierwsza owocowa propozycja w portfolio kultowych Czekotubek. Nowość dostępna będzie w sprzedaży jako edycja limitowana.

Czekotubka marki E.Wedel to niewątpliwie produkt kultowy. Do tej pory dostępny był w trzech wersjach smakowych: czekoladowo-orzechowej, mlecznej i karmelowej. W tym roku do oferty dołącza zupełna nowość – wariant owocowy. Czekotubka Truskawkowa to pyszny krem, który łączy w sobie oryginalną wedlowską czekoladę białą i smak soczystej truskawki. Tak jak pozostałe produkty z portfolio, nowość zamknięta jest w wygodnym opakowaniu, które nie brudzi rąk i pozwala na higieniczną konsumpcję. Dzięki temu Czekotubki kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice.
Truskawkowy wariant smakowy konsumenci mogli już poznać w zeszłym roku, ale w wersji mrożonej. Czekotubka Truskawkowa pojawiła się na rynku po raz pierwszy w formie lodów Czekotubka i została przez nich bardzo dobrze przyjęta.

Czekotubka Truskawkowa E.Wedel Gramatura: 45 g Sugerowana cena: 12,99 zł

 

Limitowana Czekotubka Truskawkowa oraz Czekotubka Truskawkowa w wersji mrożonej dostępne są w sklepach.