Lodowa współpraca E.Wedel z Hortex

Owocowy smak mango zamknięty w wedlowskiej białej czekoladzie. To lodowy przysmak, który powstał przy współpracy dwóch marek: E.Wedel oraz Hortex. Słodka nowość na patyku jest już dostępna w sklepach sieci Żabka.

W odpowiedzi na upodobania konsumentów oraz dzięki wyjątkowej kolaboracji, w sklepach Żabka można znaleźć nowe lody na patyku o smaku Sorbet Mango. Jego niezwykle soczyste, sorbetowe wnętrze, które w 66% składa się z przecieru mango, oblane zostało oryginalną wedlowską czekoladą białą.

 

W ramach dynamicznego rozwoju portfolio lodowego, E.Wedel zdecydował się na współpracę z marką Hortex oraz siecią handlową Żabka. Mamy nadzieję, że wyjątkowo orzeźwiający Sorbet Mango, który przygotowaliśmy wspólnie z producentem mrożonych owoców oraz soków, uprzyjemni wiele słonecznych dni! – mówi Dominika Igielińska, Junior Branded Content Manager E.Wedel.

 

Pozostałe nowości

W tym roku w wedlowskim portfolio lodów, pojawiły się także rożki dostępne w dwóch ciekawych wariantach smakowych: czekoladowo-śmietankowym i czekoladowo-bananowym. Młodsi miłośnicy słodkości będą szczególnie zadowoleni z lodów Czekotubka, czyli kultowego produktu marki w nowej, lodowej formule. Konsumenci będą mogli wybierać spośród 3 połączeń smakowych: czekoladowo-orzechowego, karmelowego i truskawkowego. Dodatkowo, E.Wedel nawiązał współpracę z siecią Biedronka, w której znajdziemy dedykowaną linię lodów na patykach E.Wedel, w trzech klasycznych smakach: śmietankowym, truskawkowym i czekoladowym, oblanych wedlowską czekoladą – mleczną i deserową.

 

Wzbogacona oferta

W skład portfolio mrożonych pyszności od E.Wedel wchodzi także zeszłoroczna linia lodów E.Wedel na patykach oraz w kubkach, każda z nich dostępna w 4 smakach: karmelowym, czekoladowym, waniliowym i truskawkowym. Co więcej, w tegorocznych propozycjach nie zabraknie znanej już linii lodów Ptasie Mleczko® na patykach, w której dostępnych będzie aż 5 wariantów smakowych: czekoladowym, truskawkowym, waniliowym, peanut butter oraz nowość – mango shake. Linia zostanie powiększona również o pierwszy kubek Ptasie Mleczko® Waniliowe o pojemności 460 ml w papierowym opakowaniu, w którym warstwy delikatnej, mrożonej pianki, przełożone zostały cienkimi i chrupiącymi warstwami oryginalnej wedlowskiej czekolady deserowej.