Lody Jeżyki, Grześki i Śliwka Nałęczowska w nowych, rodzinnych wersjach!

Rodzina lodów Colian znów się powiększyła. Do oferty dołączyły nowe formaty popularnych słodyczy, które szybko zdobyły uznanie konsumentów i trafiły do czołówki bestsellerów w swojej kategorii. W sklepowych zamrażarkach pojawiły się już lody Śliwka Nałęczowska, Jeżyki i Grześki w dużych pudełkach.

Już nie tylko na patyku – od teraz lody Śliwka Nałęczowska są dostępne także w wygodnym kubku 500 ml i jeszcze większym opakowaniu o pojemności 900 ml. A wszystko po to, by amatorzy zmrożonych deserów mieli jeszcze więcej przyjemności. Śliwka Nałęczowska w lodowym wydaniu to kremowe lody ze śliwkami kandyzowanymi i kawałkami czekolady z sosem ze śliwek kandyzowanych. Oparta na śmietance kompozycja, którą uwielbiają koneserzy wyrafinowanych słodkości.

Lody Śliwka Nałęczowska dostępne są w opakowaniu o pojemności 500 ml i 900 ml

 

Familijna lodowa odsłona najeżonych bakaliami Jeżyków to nic innego, jak lody ciasteczkowe z sosem karmelowym z dodatkiem chrupek ryżowych, orzechów laskowych oraz czekolady mlecznej od Goplany. Bazujące na prawdziwej śmietance, Jeżyki 900 ml stanowią pozycję obowiązkową dla każdego łasucha! Idealnie sprawdzą się jako wyśmienity poczęstunek dla gości czy słodka przekąska dla domowników.

 

Uwodzące kakaowym smakiem lody Grześki można już kupić w dużym opakowaniu 900 ml. Mają w sobie wszystko, co najlepsze z wafelka Grześki. Przygotowane na śmietance, kakaowe lody z chrupiącymi mini wafelkami z kremem kakaowym w czekoladzie Goplana stanowią doskonały mix chrupkości i delikatności. Grześki 900 ml to jeszcze więcej możliwości dzielenia się z bliskimi.

 

Oryginalny smak znanych i lubianych słodyczy przeniesiony prosto do familijnych pudełek już czeka w sklepach – smacznego!