Lody Premium wśród Gwiazd Lidla

Kapryśna pogoda nie zatrzymała sezonu na lody – coraz częściej sięgamy po zimne słodkości podczas oglądania seriali i spacerów z najbliższymi. Najnowsza promocja Lidla idealnie wpisuje się w nasze oczekiwania, ponieważ wśród Gwiazd Lidla znalazły się lody premium marki Gelatelli. Dzięki aplikacji Lidl Plus, drugie opakowanie lodów możemy kupić aż 74% taniej!

 

Z lodami Gelatelli Premium (10,99 zł/ 1 opak./0,5 l) możemy w pyszny sposób rozpocząć sezon na lody. Lidl oferuje nam je w wersji premium, w 5 niezwykłych smakach: słony karmel, belgijska czekolada, orzechy włoskie skąpane w miodzie, kruche ciasteczka i aromatyczna wanilia Bourbon z orzechami makadamia. Lody, które znalazły się w promocji to przysmak o niezwykle kremowej konsystencji –  zawierają aż do 39% śmietanki, a tajemnica ich niebanalnego smaku kryje się w sprawdzonych recepturach i starannie dobranych składnikach. Lody Gelatelli powstają z certyfikowanego kakao, gatunkowej wanilii oraz prawdziwego miodu wielokwiatowego.

 

Trudno jest znaleźć osobę, która nie lubi słodkości. Warto sprawić sobie i rodzinie przyjemność małym deserem lodowym w niezwykle niskiej cenie. Czasem wystarczy odrobina kreatywności, by z prostej miseczki z lodami  zrobić prawdziwe arcydzieło cukiernictwa. Wystarczy dodać owoce, orzechy, bitą śmietanę, posypkę i gotowe. W kwestii smaków każdy ma swoje własne upodobania – na szczęście szeroka oferta lodów Gelatelli premium w Lidlu powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających lodomaniaków.

 

Lody marki Gelatelli są dostępne w sieci sklepów Lidl w cenie 10,99 zł/ 1 opakowanie/ 0,5 l. W dniach 29-30.04 dzięki aplikacji Lidl Plus, klienci mogą skorzystać z rabatu: aż 74% na drugi produkt. Szczegóły promocji dostępne są w aplikacji Lidl Plus i na stronie www.lidl.pl.