Lody Ptasie Mleczko® dostęne w nowych wariantach

Tegoroczna oferta lodów Ptasie Mleczko® od E.Wedel została poszerzona o nowy format oraz orzeźwiający smak. Mowa o mrożonym przysmaku na patyku – lodach Ptasie Mleczko® Mango Shake oraz pierwszym w ramach tej linii – kubku Ptasie Mleczko® o smaku Waniliowym.

 

Lody inspirowane kultowymi piankami Ptasie Mleczko® to połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady oraz delikatnej kremowej masy lodowej. Receptura mrożonego przysmaku opracowana została w taki sposób, aby smakiem i konsystencją przywoływać skojarzenia ze słynnym produktem, który od blisko 85 lat nieprzerwanie cieszy podniebienia polskich konsumentów. W skład linii lodów Ptasie Mleczko® na patyku dostępnych jest aż pięć propozycji smakowych: czekoladowy, truskawkowy, waniliowy, peanut butter oraz nowość – mango shake. Nowością w ofercie jest także pierwszy kubek Ptasie Mleczko® Waniliowe.

 

Ptasie Mleczko® Mango Shake

W odpowiedzi na upodobania konsumentów, w wedlowskim portfolio lodów Ptasie Mleczko® nie mogło zabraknąć owocowego wariantu. Lody Ptasie Mleczko® o smaku koktajlu mango stanowią połączenie delikatnej, kremowo-owocowej masy lodowej i polewy z oryginalnej wedlowskiej czekolady białej. Całość tworzy przyjemnie orzeźwiający, mrożony przysmak na patyku.

 

Ptasie Mleczko® Waniliowe – kubek

Dla konsumentów ceniących sobie tradycyjny smak pianek polecamy lody Ptasie Mleczko® Waniliowe na patyku oraz ich nowy, większy format – kubek. Od teraz mrożony przysmak dostępny jest w dużym, papierowym opakowaniu o pojemności 460 ml. Warstwy delikatnej, mrożonej pianki, przełożone zostały cienkimi i chrupiącymi warstwami oryginalnej wedlowskiej czekolady deserowej. Lody Ptasie Mleczko® w większym opakowaniu to jeszcze większa i słodka przyjemność.