Loteria Hochland, która wspiera Program Pajacyk

Hochland rozpoczyna nowy rok ogólnopolską loterią, która połączona jest ze wsparciem Polskiej Akcji Humanitarnej. W ramach zabawy Konsumenci będą mogli wygrać bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne – 5 nagród głównych w wysokości 100 000 zł oraz codzienne 5 x 1000 zł. Co więcej każda osoba, która zarejestruje kod z opakowania serka Hochland, wesprze program dożywiania dzieci Pajacyk. Po zakończeniu akcji firma Hochland przekaże na ten szczytny cel 100 000 zł! Loteria wystartowała 1 lutego i potrwa do 28 marca.

 

Proste zasady i super nagrody!

Loterie Hochland od lat cieszą się niezwykłą popularnością. W ubiegłorocznych akcjach uczestnicy mieli okazję wygrywać m.in. samochody i atrakcyjne nagrody pieniężne! Proste zasady i wspaniałe nagrody przyciągają setki tysięcy uczestników i zachęcają do wzięcia udziału w zabawie. Nie inaczej jest tym razem. W nowej loterii Hochland każdego dnia 5 osób wygrywać będzie po 1000 zł, a do pięciu szczęśliwców trafią nagrody główne – każdy z nich otrzyma po 100 000 złotych! Mechanizm loterii jest niezwykle prosty. By wziąć udział w akcji, wystarczy kupić dowolny produkt Hochland w promocyjnym opakowaniu i widniejący na nim kod zarejestrować w trakcie trwania loterii na stronie www.loteria-hochland.pl.

 

Dzielimy się dobrem – mnożymy dobre uczynki

Hochland Polska – firma, której produkty każdego dnia goszczą w domach Polaków, w tegorocznej loterii wspierać będzie Polską Akcję Humanitarną i jej program dożywiania dzieci – Pajacyk. W dzielenie się dobrem Hochland zaangażuje wszystkich uczestników akcji. Każdy rejestrując kod z opakowania promocyjnego pomoże w realizacji celu charytatywnego. Po zakończeniu loterii Hochland Polska przekaże Polskiej Akcji Humanitarnej 100 000 zł, a wszyscy, którzy wzięli udział w loterii, dołożą do tego daru swoją cegiełkę.

 

Na co dzień w polskich domach dzielenie się produktami Hochland podczas śniadania czy innych okazji – jest rzeczą naturalną. Podczas tej akcji  chcieliśmy podkreślić, że gesty dobroci – w skali mikro i makro – są niezwykle ważne. – mówi Jacek Wyrzykiewicz – PR&Marketing Services Manager w Hochland Polska. Po wyjątkowo trudnym dla wszystkich roku 2020 mamy jeszcze silniejsze przekonanie, że dzielenie się pozytywnymi wartościami, okazywanie pomocy i dobroci drugiemu człowiekowi są naszą powinnością. Dlatego Hochland Polska organizuje inicjatywę, podczas której będziemy dzielić się dobrem w dużo szerszym kontekście. Oprócz codziennych i głównych nagród dla laureatów loterii, na zakończenie akcji Hochland przekaże 100 000 złotych na rzecz Pajacyk-a – programu, który od ponad 20 lat promuje pozytywne wartości i pomaga potrzebującym. Jesteśmy przekonani, że to wsparcie i zaangażowanie wszystkich uczestników w akcję dobroczynną, przyniesie realne korzyści dla dzieci objętej programem i dla osób biorących udział w loterii Hochland.

 

Loteria z ogólnopolską promocją

Akcja wspierana będzie promocją 360° – informacje na temat loterii obecne będą w spocie telewizyjnym, digitalu oraz social mediach. Loteria Hochland będzie również objęta promocją prasie handlowej i w ramach działań public relations. Za organizację akcji odpowiada agencja Albedo Marketing, Zakup mediów koordynuje Value Media, Działania PR prowadzi Quality Public Relations