Lubella przekaże 200 tysięcy produktów dla dzieci

W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około 1000 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce. W akcję zaangażowano influencerów, którzy wspierają ideę i pokazują, jak wspólne gotowanie makaronowych dań #Łączy ich bliskich.

Lubella Łączy… wokół idei wzajemnej pomocy.

W ramach wielkiej akcji charytatywnej marka postanowiła wesprzeć potrzebujących – przekazując makarony, płatki, mąki, paluszki do placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce. W obecnej sytuacji podopieczni oraz wychowawcy tych instytucji mierzą się z wieloma wyzwaniami. By ich wesprzeć w tym czasie, Lubella daje im to, co ma najlepszego – wartościowe produkty zbożowe. Marka chce dostarczyć je do każdej placówki opiekującej się dziećmi w Polsce. Działania ruszyły pod koniec kwietnia, a pierwsze przesyłki już trafiają do dzieci i ich opiekunów.

 

Lubella Łączy… tych, którzy tego potrzebują.

Marka kontaktuje się z placówkami w każdym województwie – chce dotrzeć do każdej takiej instytucji, która potrzebuje wsparcia. Mogą one także zgłaszać się bezpośrednio do akcji poprzez kontakt pod adresem – lubellalaczy@lubella.pl. Wsparcie produktowe trafi głównie do domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych, placówek wsparcia lokalnego, czy świetlic środowiskowych.

 

Lubella Łączy… i życzy smacznego!

Akcja to dowód na to, że w tej trudnej sytuacji powinniśmy być razem. Podkreślają to zaangażowani w nią influencerzy, którzy podczas relacji live w mediach społecznościowych pokazują, jak z bliskimi lub dla nich gotują pyszne makaronowe dania. W ramach #LubellaŁączy każdy twórca wskaże też wybrany przez siebie dom dziecka, który Lubella wesprze.

 

Wspólne gotowanie w ramach idei zaplanowali: Anna Starmach, Lara Gessler, Damian Kordas, Ciocia Liestyle, Jankes, Blowek, Dominik Rupiński, Mela Modela, Karolina Gilon, Bakusiowo, Edyta Pazura, Podziarany Tata i wielu innych.

 

Lubella Łączy… inspirując.

Bo czas spędzany z rodziną w domu może być cennym doświadczeniem. Akcja dodatkowo zwraca uwagę na fakt, że produkty Lubelli mogą być inspiracją do spędzania razem kreatywnie czasu – nie tylko przy stole podczas posiłku, ale także w kuchni, podczas przygotowywania posiłku.