Marka E.Wedel zachęca do zakupów online

Fanów słodyczy E.Wedel z pewnością ucieszy fakt, że już można zakupić swoje ulubione produkty w oficjalnym sklepie internetowym Pijalni Czekolady E.Wedel – sklep.wedelpijalnie.pl. Marka zachęca do zakupów online, dzięki którym można cieszyć się chwilą przyjemności bez konieczności wychodzenia z domu. 

 

Bogata oferta produktów E.Wedel

Na szerokie portfolio oficjalnego sklepu internetowego Pijalni Czekolady E.Wedel składają się liczne kategorie produktowe, które są idealne na każdą okazję. Oferta sklepu jest bardzo różnorodna. Znajdziemy tam nie tylko klasyczne produkty, ale także wyjątkowe specjały takie jak:

  • Ręcznie robione praliny, trufle i florentynki
  • Linie tabliczek czekolad z wyszukanymi dodatkami
  • Pitne czekolady
  • Ręcznie robione figurki czekoladowe
  • Specjały Maestro Czekolady
  • Torcik Wedlowski w odsłonach na różne okazje
  • Klasyki od E.Wedel

Pijalnia Czekolady E.Wedel słynie z wyjątkowych wyrobów, z których wiele powstaje ręcznie pod czujnym okiem Maestro Czekolady E.Wedel – Janusza Profusa w Pracowni Rarytasów. To właśnie w tym miejscu z pasją tworzone są najdoskonalsze specjały na bazie oryginalnej wedlowskiej czekolady. Ręcznie wykonane praliny od Maestro Czekolady to bogactwo smaków, a figurki czekoladowe stanowią piękne i kunsztowne wykonanie. W Pijalniach dostępne są także linie czekolad, niespotykane nigdzie indziej. Pierwsza z nich to czekolady Atelier, które charakteryzują się wysoką zawartością kakao oraz wyselekcjonowanymi dodatkami: orzechami, migdałami czy suszonymi owocami. Druga, to niepowtarzalna kolekcja gorzkich i mlecznych czekolad nawiązujących swoimi opakowaniami do najważniejszych symboli i zabytków polskich miast. Niewątpliwe słodycze z oferty sklepu Pijalni Czekolady E.Wedel dostarczają ogromnej przyjemności smaku dzięki zadbaniu przez markę o najwyższą  jakość składników. Stanowią również idealny pomysł na prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowaną osobę.

 

Nowoczesne rozwiązanie

Sklep internetowy Pijalni Czekolady E.Wedel to wygodne i praktyczne rozwiązanie przygotowane z myślą o konsumentach. Do tej pory realizacja słodkich zakupów możliwa była jedynie stacjonarnie w Pijalniach. Obecnie konsumenci mogą cieszyć się również zakupami online. Zamówienia można składać poprzez dedykowaną stronę internetową – sklep.wedelpijalnie.pl.

Oficjalny sklep internetowy jest najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym przez Pijalnie Czekolady E.Wedel w przestrzeni zamówień online. Pijalnie są również dostępne na platformach Glovo, Uber Eats czy Pyszne.pl

 

Czy wiesz, że…

Emil Wedel, syn założyciela marki Karola Wedla, już w 1872 roku otworzył pierwszą Pijalnię Czekolady E.Wedel – Staroświecki Sklep. Do dziś przy ulicy Szpitalnej w Warszawie można delektować się smakiem oryginalnej wedlowskiej czekolady oraz podziwiać piękne wnętrza zabytkowej kamienicy.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sklep.wedelpijalnie.pl