Marka Garage wkracza w nową kategorię piwnych energetyków. Garage Energy 0,0% to zupełnie inny wymiar piw bezalkoholowych

Egzotyczne smaki wzmocnione kofeiną i guaraną – marka Garage podąża za trendem NoLo i wprowadza innowacyjną kategorię do swojej oferty. Energetyzujący napój piwny 0,0% z kofeiną i guaraną pojawia się w sprzedaży aż w 3 smakach!

Soczysta dawka energii o każdej porze dnia i nocy
Fani dobrej zabawy pokochają nową linię Garage Energy 0,0%. Słodki Garage Energy Mango 0,0%, orzeźwiający Garage Energy Granat 0,0% i rześki Garage Energy Yuzu & Mint 0,0% to trzy egzotyczne smaki, które łączą w sobie to co najlepsze w piwnym mixie bez procentów i napoju energetycznym. Nowości z dodatkiem pobudzającej guarany i kofeiny to odpowiedź marki Garage na zdobywający coraz większą popularność imprezowy trend NoLo.
– Spośród trzech, energetycznych nowości Garage każdy znajdzie coś dla siebie. Mango kochają chyba wszyscy  ten pyszny, soczysty owoc to dla wielu smak wakacji. Z kolei połączenie słodko-kwaśnego granatu i guarany to pobudzający mix dla miłośników wyraźnych smaków, lecz z nutą słodyczy. Trzeci wariant – Yuzu, mięta i guarana – czy istnieje lepsze połączenie dla wielbicieli kwaśnych napojów? To pytanie nie wymaga odpowiedzi. Dobrze schłodzoną butelkę Garage Energy 0,0% warto mieć pod ręką zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz soczystego zastrzyku energii w ciągu dnia albo podczas wieczornych spotkań 
– mówi Magdalena Spodarek, Senior Marketing Specialist marki Garage.
Produkty z linii Garage Energy 0,0% przyciągają oko żywymi kolorami napoju i etykietami pełnymi owocowych elementów. Wszystkie 3 warianty znaleźć można w charakterystycznej dla marki butelce z kapslem pull-off o poj. 400 ml. Dodatkowo Garage Energy Pomegranate 0,0% i Garage Energy Yuzu & Mint 0,0% dostępne są w wąskich, poręcznych puszkach 330 ml z piękną, nowoczesną, emanującą soczystością i energią etykietą.
Gdzie je kupić?
Garage Energy Mango 0,0% dostępny jest w sprzedaży ogólnopolskiej, podobnie jak Garage Energy Pomegranate 0,0%. Z kolei Garage Energy Yuzu & Mint 0,0%, to wariant dostępny w sieci sklepów Żabka.