Marka Roleski podejmuje współpracę w Robertem Makłowiczem

Marka Roleski Makłowicz Menu to efekt współpracy rodzin Roleski i Makłowicz, wynikającej z chęci zaspokojenia rynkowego zapotrzebowania na produkty spożywcze z gwarancją wysokiej jakości.

 

To odpowiedź na trendy konsumenckie związane ze zmieniającym się trybem życia, modelem funkcjonowania oraz wciąż rosnącą świadomością rządzącą decyzjami zakupowymi. Produkty Roleski Makłowicz Menu są dla tych, którym intensywność obowiązków zawodowych często ogranicza czas na przygotowanie wysokiej jakości posiłków, dla osób prowadzących jednoosobowe gospodarstwa domowe oraz dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych smaków i produktów z dobrym składem.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu firmy Roleski oraz wyczuciu smaku Roberta Makłowicza udało się stworzyć idealną bazę do szybkich i smacznych posiłków. Zawarte w sosach produkty to kombinacja jakości i przemyślanej koncepcji smakowej. Dzięki łatwości przyrządzenia oraz wielości możliwości wykorzystania w kuchni, świetnie trafiają w dzisiejsze gusta konsumentów.

 

Dostępne są trzy warianty smakowe:

  • sos spaghetti – soczyste pomidory i aromatyczna bazylia
  • sos słodko-kwaśny – papryka, ananas, pędy bambusa
  • sos meksykański – papryczka chilli, papryka, czarna fasola

 

Czysty skład, zero ulepszaczy czy konserwantów, oryginalne składniki, nowoczesny design – to wszystko składa się na markę Roleski Makłowicz Menu.

 

źródło: roleski.pl