Marletto – nowe lody na 5 i 6 w Biedronce

Śmietanka, mleko odtłuszczone, żółtka jaj, cukier oraz dwa składniki smakowe to cały skład lodów Marletto w Biedronce. Lody truskawkowe, waniliowe, kawowe i czekoladowe dostępne są w wybranych sklepach przez całe lato. Teraz kosztują 7,99 zł/ 500 ml.

Nowe lody Marletto posiadają cztery składniki: śmietana kremówka, mleko odtłuszczone częściowo zagęszczone, cukier oraz żółtka jaj. Pozostałe składniki odpowiedzialne za kształtowanie danego smaku i barwy to naturalny aromat waniliowy, czekolada mleczna, kakao, przecier truskawkowy, koncentrat soku z buraków, ekstrakt kawy. Ponadto lody waniliowe, kawowe i truskawkowe nie zawierają żadnych substancji dodatkowych, w tym emulgatorów, stabilizatorów oraz sztucznych barwników.

Z naszych obserwacji wynika, że klienci najczęściej wybierają tradycyjne smaki lodów i jednocześnie zwracają uwagę na ich jakość. Czysta etykieta, czyli jak najmniej składników i przejrzyste opisy ułatwiają wybór produktu. Minimalistyczny skład lodów Marletto czyni z nich produkt innowacyjny i wyjątkowy – mówi Daniel Malko z działu ds. rozwoju jakości produktu i kontroli marki własnej sieci Biedronka.

źródło: informacja prasowa Jeronimo Martins